Kontakty

KREIDL Svatopluk – předseda
tel.: +420 602 528 064
svatopluk.kreidl@tatrankohoutovice.cz

JANÍČEK Martin – sekretář
tel.: +420 775 907 060
martinjanicek@email.cz

LACHO Martin – člen výboru

PROCH Tomáš – člen výboru

FOLTYN Petr – člen výboru

spolupracující s výkonným výborem FO:

ESSENDER Miroslav – marketing

***TRENÉŘI A VEDOUCÍ jednotlivých týmů:***

MUŽI:

JANÍČEK Martin – muži A / trenér
tel.: +420 775 907 060
Martin.Janicek@fs.mfcr.czmartinjanicek@email.cz

KNIRSCH Karel – muži A / vedoucí týmu
tel.: +420 725 514 006

HEINDL Radim – muži B

tel: + 420 723 722 297, heindlradim@seznam.cz

DOROST ( 15 – 18 let ):**************************

PROCH Tomáš – trenér staršího dorostu

tel.:  +420 725 514 008, tomas.proch@tatrankohoutovice.cz

DOSTÁLEK Petr – vedoucí týmu staršího i mladšího dorostu
tel.:  +420 731 452 087, prodos39@email.cz

KOPEČNÝ Richard – trenér mladšího dorostu
tel.:  +420 725 474 000, rickirick@seznam.cz

KAJANOVIČ Igor, asistent trenéra mladšího dorostu
tel.:  +420 731 452 087, kajanovic@seznam.cz

STARŠÍ ŽÁCI ( 13 – 15 let ) ************************************************

KREJČÍ Michal – starší žáci A

tel: + 420 734 440 003

KVASNIČKA Pavel – starší žáci A

tel.: +420 606 796 368, pkvasnicka@fnbrno.cz

ŠULÁK Oldřich – starší žáci B
tel.: +420 603 917 830, radeco@radeco-brno.cz

MLÁDEK Petr – starší žáci B

tel.: + 420 733 532 821

LIPOVSKÝ David – starší žáci B

tel.: + 420 775 867 376

MLADŠÍ ŽÁCI ( 10 – 13 let ) ****************************************

KALVODOVÁ Markéta –  mladší žáci A

mar.kalvodova@seznam.cz

CUPÁK Vlastimil – mladší žáci A

tel.: + 420 732 975 410

ŠKAROUPKA Luděk – mladší žáci A

ŘÍHA Jan – mladší žáci B

tel.:   +420 603 165 120, jan.riha@telefonica.com

KOCOUREK Richard – mladší žáci B
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ( 8 – 10 let )   ***************************

VUDKA Petr – starší přípravka A, trenér
tel:   +420 775 336 753, petr.vudka@seznam.cz

NEŠŤÁK Radek – starší přípravka B, trenér
tel.: + 420 606 707 653, nestak@ekolenergo.cz

LABUDA Ján – mladší přípravka, trenér r. nar. 2007

VÉVODA Patrik – mladší přípravka, trenér r. nar. 2007

RICHTER Ondřej – mladší přípravka, trenér r. nar. 2007
ZPĚVÁK RADEK – mladší přípravka, trenér r.nar. 2008
radek.zpevak@gmail.com

KATEGORIE  U8 (MLP B)    ***************************

BUTKAJ Lubomír –  mladší přípravka, trenér r. nar. 2009
Butkaj.L@seznam.cz, M: +420 731 207 853

HOLUB Aleš –  mladší přípravka, trenér r. nar. 2009

KATEGORIE  U7 PŘEDPŘÍPRAVKA,  (MINI) – trenér r. nar. 2010 a ml.
KREIDL Svatopluk
skreidl@koop.cz, M: +420 602 528 064