Fotbalový oddíl

Muži otočili skóre na Svratce

by on Čvn.11, 2019, under Muži, Novinky v oddílu

I.B třída dospělých skupina A: Svratecká – muži, dorost , 25 diváků | Rozhodčí: Raus Milan, Weiss Michal, Balcar Michal, Lenfeld Rudolf

FC Svratka Brno B – TATRAN Kohoutovice A 1:3(1:2)

STŘELCI: 2. Zavřel Michal – 12. Havlíček Adam, 78. Mezera David, 10. Mezera David (pen.)

SESTAVA: Uhlíř – Varga, Mezera, Hilcher, Kajanovič, Vodák (85.Pavliš), Proch, Krejčí, Škubica (66.Brabec), Hála, Havlíček (70.Ohniště)

K dalšímu brněnskému derby jsme zajeli do Komína na zrekonstruované hřiště Svratky. Chtěli jsme navázat na dobrý výkon proti Soběšicím. Povedlo se. Sice jsme inkasovali hned v 2.minutě po nedorozumění naší defenzívy, nicméně to bylo pro dnešek vše, co jsme Svratce dovolili. Do první čtvrthodinky jsme skóre otočili dvěmi brankami. Nejprve šel do úniku Havlíček, zkušeně zamířil k tyči a poté se z pokutového kopu prosadil Mezera, potrestal tak faul na Vodáka. Do konce zápasu jsme měli více ze hry, v kombinaci byli jistější a byť domácí v druhé půli párkrát zahrozili, Uhlíř je buď vychytal, nebo hlavičkovali v jasné pozici vysoko nad bránu. Našemu zakončení také chyběla tradičně přesnost i důraz, přesto jsme se dočkali našeho třetího úspěchu v 78.min., kdy se hlavou trefil Mezera a uzavřel tak naše střelecké skóre na hřištích soupeřů pro tuto sezónu.


Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!