Fotbalový oddíl

V Lipovci dostali A muži školení z produktivity

by on Kvě.27, 2019, under Muži, Novinky v oddílu

I.B třída dospělých skupina A: Lipovec, 70 diváků | Rozhodčí: Stejskal David, Kosička Libor, Pivoda Martin

Sportovní klub Sokol Lipovec – TATRAN Kohoutovice A 4:1 (3:1)

STŘELCI: 23. Sedlák Richard, 27. Sedlák Richard, 29. Sedlák Richard, 87. Šíbl Vladimír – 35. Mezera David (pen.)
SESTAVA: Uhlíř – Škubica, Mezera, Ohniště (72.Pavliš), Hilscher, Havlíček, Krejčí, Vodák, Proch, Hála, Knoth

     Z našeho pohledu doslova zpackané utkání. V první dvacetiminutovce se zdálo, že vstřelení naší branky je jen otázkou času a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom v Lipovci neměli uspět. Domácí sice svůj první průnik před Uhlíře vyřešili pouze slabou ranou do jeho náruče, ovšem my jsme zahazovali celou škálu tutových šancí.

Byli jsme mnohem více na míči a hrálo se povětšinou na půli Lipovce, ovšem naše tři hrubky během ŠESTI minut daly vyniknout domácímu Sedlákovi a ten toho využil stoprocentně a hatrickem prakticky rozhodl utkání. My jsme dokázali snížit pouze Mezerou z penalty za faul na Vodáka a to bylo z naší strany střelecky vše.

    V druhém poločase se nám „dařilo“ podobně jako v prvním. Kombinace byla bez nápadu, častokrát nepřesná a zdlouhavá a když už jsme se k zakončení dostali, bylo žalostně nepřesné, či nedůrazné. Hru jsme hodně otevřeli a tak bylo místo i na brejky domácích, kteří jeden z mnoha využili na konci utkání k vsítění 4. branky.
    Absence tří zraněných (Žáček, Čermák, Nevřivý) a dalších tří (Kajanovič, Varga, Votoupal) z různých důvodů, nemůže být absolutně omluvou pro takový výkon torza A mužstva. Vítězství jsme domácím doslova darovali sérií hrubek.

Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!