Žáci pokračovali v soutěži domácími zápasy proti Slatině a Ždánicím

od Kvě.13, 2019, v Mládež, Novinky v oddílu

Krajský přebor starších žáků: Voříškova, Brno , 40 diváků | Rozhodčí: Kaláb Jiří

TATRAN Kohoutovice SŽA – Sportovní klub Slatina 3:1 (1:0)

STŘELCI: 34. Bohó Damián, 36. Bohó Damián, 67. Kmec Jaromír – 70. Toman Jakub

Po sérii dvou proher zavítalo na kohoutovické hřiště sdružené družstvo Slatina/Slovan. A jak si všichni dobře pamatujeme, soupeř se v podzimním duelu prezentoval především velice důraznou hrou, na kterou jsme se museli připravit i tentokrát.

Naše nezdary z posledních utkání byly na hřišti znát a i přes mírnou převahu v průběhu celého utkání nám scházela lehkost. Ačkoliv jsme toto utkání nakonec dopracovali do vítězného konce, nerodilo se vůbec lehce. Většina hrací doby se odehrávala s míčem na našich kopačkách, avšak do vápna soupeře jsme se dostávali jen těžko přes dobře hrající obranu hostí a střelba z dálky pro nás tentokrát byla tabu. I přesto jsme však po první půli odcházeli do šaten s vedením 1:0, když nádhernou brankou do šatny strhnul vedení na naši stranu Damián Bohó.

Ihned v první minutě druhé půle vlétl jako uragán stejný hráč do vápna hostí, kde jej fauloval brankář a rozhodčí ukázal na penaltový puntík. Sám faulovaný hráč se ujal exekuce pokutového kopu a s přehledem zdvojnásobil naše vedení – 2:0. S ubíhajícím časem hosté zvýšili obrátky a začali hrát více na riziko, díky čemuž jsme především v posledních minutách utkání zažívali horké chvíle a především rohové kopy hostujících hráčů byly velice nebezpečné. Branka z nich ale nepadla a tak udeřilo opět na druhé straně, když v 67. minutě vsítil branku na 3:0 Jarda Kmec. Už už se zdálo, že se nám podaří zvítězit s čistým kontem na účtu, avšak po strkanici několika hráčů v poslední minutě utkání jsme úplně přestali hrát a soupeř se dočkal alespoň zkorigování výsledku na 3:1.

V tomto utkání hráči ukázali vůli po vítězství a ačkoliv umíme odehrát i lepší utkání, dokázali jsme si poradit i s tímto faktem. Navíc se ukázal týmový charakter a dobrá parta v kabině, za což můžeme být jedině rádi a můžeme se těšit na sobotní utkání s kvalitním soupeřem v Novosedlech.

Krajský přebor žáků mladší: Voříškova, Brno , 80 diváků | Rozhodčí: Kaláb Jiří

TATRAN Kohoutovice MŽA – Sportovní klub Slatina 6:0 (2:0)

STŘELCI: 20. Jindra Jan, 27. Rákos Adam, 34. Jindra Jan, 49. Jindra Jan, 50. Jindra Jan, 68. Jindra Jan

I.třída starších žáků skupina B: Voříškova, Brno , 50 diváků | Rozhodčí: Raus Milan

TATRAN Kohoutovice SŽB –  Tělovýchovná jednota KOVO Ždánice/Lovčice 5:2 (2:1)

STŘELCI: 26. Kmec Jaromír, 32. Kmec Jaromír, 54. Nippert Lukáš, 58. Bohó Damián, 62. Kmec Jaromír – 31. Svršek Hynek, 40. Masařík Roman

Lovčice: V dalším zápase soutěže I. třídy jsme hráli na domácí půdě se soupeřem ze dvou spojených vesnicích Ždánic a Lovčic. Po středečním vítězství s Bzence jsme šli do zápasu s myšlenkou napadat soupeře již od začátku, nepouštět ho k jeho nakopávané hře a za pomoci kombinace pronikat otevřeným středem zálohy do brankových šancí. Soupeř však přijel opět s velmi důraznými hráči, a tak nám zezačátku dělalo problém se agresivní hře přizpůsobit. I pře důraz jsme soupeře přehrávali, bohužel v naší rozehrávce vládla nepřesnost. Prvním, kdo v zápase vstřelil branku, byl Jarda Kmec a to ve 31 minutě, soupeř však brzy dorovnal, naštěstí Jarda Kmec opět pohotovou akcí zvýšil stav na 2:1. Po poločasové přestávce jsme chtěli soupeře přinutit hrát naši hru, kombinovat a míč mu nepůjčovat. Dařilo se nám to prvních pár minut, avšak ve 40. minutě soupeř opět vyrovnal. Pak jako by soupeř chytl druhý dech a několika nebezpečnými šancemi ohrožoval naši branku. Tomu dal ale konec Lukáš Nippert, který pohotovou dorážkou vrátil vedení na naši stranu. Pak přidal branku ještě Damián Bohó a Jaromír Kmec dokončil hattrick. I přes velké množství nepřesností žáci zaslouží pochvalu za přístup k utkání. Nesmíme však zapomínat hrát od první do poslední minuty a taky na to, že pro kvalitní výkon je potřeba stoprocentní přístup všech zúčastněných!

I.třída mladších žáků skupina B: Voříškova, Brno , 52 diváků | Rozhodčí: Raus Milan

TATRAN Kohoutovice MŽB – Tělovýchovná jednota KOVO Ždánice 0:11 (0:4)

STŘELCI: 1. Buchlovský Ondřej, 3. Selucký Petr, 12. Marhefka Alex, 13. Selucký Petr, 35. Dlouhý Adam, 40. Selucký Petr, 45. Ruban Marek, 50. Klimek Lukáš, 55. Selucký Petr, 51. Bartošík Tomáš (vl.), 31. Dlouhý Adam