I další volnou středu (8.5.) naši žáci nezaháleli

od Kvě.13, 2019, v Mládež

Krajský přebor starších žáků: Voříškova, Brno , 50 diváků | Rozhodčí: Šustr Patrik

TATRAN Kohoutovice SŽA – ČAFC Židenice 2011 1:7 (1:2)

V dalším středečním vloženém utkání nás v rámci 26. kola Krajského přeboru starších žáků čekal soupeř z nedalekých Židenic. Ačkoliv se očekávalo vyrovnané utkání, opak byl pravdou. Hosté do utkání vstoupili podstatně lépe, byli rychlejší, důraznější a celkově oplývali větší vůlí po dosažení dobrého výsledku. Tomu jsme se svým mdlým a mnohdy až laxním výkonem nedokázali tentokrát absolutně vyrovnat a výsledkem je domácí těžká porážka 1:7, ve které se však i přes veškerá negativa, jež toto utkání přineslo, dají ve výkonech několika málo jednotlivců najít i pozitiva. Z tohoto utkání nám však nezbývá nic jiného, než se oklepat a především si odnést ponaučení.

Krajský přebor žáků mladší: Voříškova, Brno , 50 diváků | Rozhodčí: Šustr Patrik

TATRAN Kohoutovice MŽA – ČAFC Židenice 2011 3:2 (2:1)

STŘELCI: 16. Haminger Vojtěch, 23. Jindra Jan, 56. Jindra Jan – 4. Knecht Richard, 52. Pavlík Roman

I.třída starších žáků skupina B: Voříškova, Brno , 30 diváků | Rozhodčí: Rodina Robert

TATRAN Kohoutovice SŽB – TJ Slovan Bzenec 3:1 (1:1)

STŘELCI: 4. Novobilský Vojtěch, 39. Bohó Damián, 52. Bauer Tomáš – 15. Stoklásek David
Také 1.B třída starších žáků měla ve středu na programu 26. kolo, ve kterém se domácí Kohoutovice utkaly s Bzencem. Soupeři jsme měli co vracet, na podzim jsme na jeho půdě i přes dobrý výkon prohráli 2:0 a tak jsme chtěli v domácím prostředí tuto porážku napravit. Vstup do utkání se nám vydařil, hned ve 4. minutě jsme se ujali vedení po brance Vojty Novobilského. V 15. minutě však Bzenec dokázal vyrovnat a i přes mírnou převahu se odcházelo o poločase do šaten za vyrovnaného stavu. Druhý poločas začal opět v naší režii, ve 39. minutě vstřelil krásnou branku Damián Bohó a opět převážil misky vah na naší stranu. Definitivní potvrzení našeho vítězství přišlo v 52. minutě, kdy se trefil ještě Tomáš Bauer a díky této brance přišlo vítězství 3:1. I přes naši převahu bylo toto utkání především odpracované a náš výkon rozhodně nebyl optimální, ale i takové zápasy fotbal přináší.

I.třída mladších žáků skupina B: Voříškova, Brno , 30 diváků | Rozhodčí: Rodina Robert

TATRAN Kohoutovice – TJ Slovan Bzenec 1:2 (0:1)

STŘELCI: 58. Karásek Viktor – 14. Frelich Jakub, 55. Plevák Michal