Ve středeční dohrávce (1.5.) žáci na Svratce bodovali naplno

od Kvě.12, 2019, v Mládež

Krajský přebor starších žáků: Fanderlíkova, 50 diváků | Rozhodčí: Bui Tung Linh

FC Svratka Brno – TATRAN Kohoutovice SŽA 1:2 (1:0)

STŘELCI: 35. Koláček Ondřej – 62. Kmec Jaromír, 66. Kmec JaromírPo víkendové remíze v Kuřimi čekalo naše družstvo středeční vložené kolo, které nás zavedlo na horkou půdu jednoznačného lídra tabulky, jímž je FC Svratka Brno. Domácí hráči jsou zvyklí, že k nim soupeř přijíždí již odevzdaný a od počátku dominují hře, avšak to jsme nechtěli za žádnou cenu dovolit a naopak jsme Svratku svou pracovitostí a celkovým přístupem k utkání naprosto zaskočili. Výsledkem toho byl velmi vyrovnaný první poločas, který sice domácí brankou do šatny vyhráli 1:0, nicméně bylo jasné, že pokud si udržíme nastavenou laťku, můžeme si z tohoto derby odvézt dobrý výsledek. S tím jsme také vstoupili do druhého poločasu, kdy jsme ještě přidali na obrátkách a Svratce zatápěli.

Naše snaha byla zúročena v poslední desetiminutovce, kdy jsme si vypracovali dvě přímočaré akce, na jejichž konci byl vždy Jarda Kmec a dokázali jsme tak otočit výsledek ve svůj prospěch. Bez ohledu na výsledek patří všem kohoutovickým hráčům pochvala za to, jak k utkání přistoupili a jak se na hřišti prezentovali. Kluci si dokázali, že když chtějí, mohou hrát s každým a tento výsledek je vzpruhou do další práce. FC Svratka Brno 1:2 TATRAN Kohoutovice (poločas 1:0) Do utkání nastoupili: Oborný – Bohó, Haminger, Kalvoda, Kmec, Komárek, Lichka, Novobilský, Novotný, Muzikář, Škaroupka, Škubica, Tvrdý.

Krajský přebor žáků mladší: Fanderlíkova, 50 diváků | Rozhodčí: Bui Tung Linh

FC Svratka Brno – TATRAN Kohoutovice MŽA 4:6 (2:4)

STŘELCI: 17. Heralecký Filip, 24. Votava Ondřej, 41. Votava Ondřej, 60. Kovařík Martin – 1. Petkovský Alex nathan, 2. Jindra Jan, 4. Petkovský Alex nathan, 19. Vaculík Jakub, 43. Jindra Jan, 50. Rákos Adam

I.třída starších žáků skupina B: Modřice , 50 diváků | Rozhodčí: Šebela Marek

RAFK – TATRAN Kohoutovice SŽB 2:1 (0:1)

STŘELCI: 48. Pleva Jakub, 52. Ventruba Ondřej – 26. Syrek Jakub

Ve 20. kole soutěže I. třídy jsme nastoupili proti soupeři z Modřic. Na velmi pěkném trávníku za slunného, ale větrného počasí, jsme vstoupili do zápasu se stoprocentním nasazením. Soupeře jsme od první minuty napadali, po zisku míče jsme si ho vážili a nezbavovali se ho, což přineslo pěknou kombinační hru. Výsledkem toho bylo spoustu gólových příležitostí. Dokázali jsme toho využít nohou Jakuba Syrka, který nás poslal do vedení 1:0. Soupeř hrozil převážně z brejků. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivněji, měli jsme více ze hry, a když už se zdálo, že je soupeř odevzdaný, tak se mu podařilo vyrovnat. Vyrovnávací branka mu pomohla k aktivnější hře a tak soupeř v 52. minutě šel do vedení 2:1. Tento výsledek se mu už podažilo odbránit a odkopat. Našim klukům ptří pochvala za přístup, za pohlednou kombinační hru a nasazení.

I.třída mladších žáků skupina B: Modřice , 55 diváků | Rozhodčí: Šebela Marek

RAFK – TATRAN Kohoutovice MŽB 9:0 (7:0)

STŘELCI: 4. Souček Adam, 5. Souček Adam, 21. Souček Adam, 22. Tumanjan Edgar, 23. Souček Adam, 27. Tumanjan Edgar, 29. Marčák Tomáš, 38. Kovařík Jakub, 57. Marčák Tomáš