od Kvě.06, 2019, v Mládež, Novinky v oddílu

Krajský přebor starších žáků: Boskovice , 35 diváků | Rozhodčí: Stejskal David

FC Boskovice – TATRAN Kohoutovice SŽA 3:0 (2:0)

STŘELCI: 9. Opluštil Libor, 26. Kotek Matouš (vl.), 53. Najer Marek
V 19. kole jsme se přijeli utkat o tři body do Boskovic na soupeřovu horkou půdu. Velmi silný soupeř s kvalitním přepínáním do obrany, který nešetřil důrazem a nakopávanými míči, nám již od začátku dělal problémy. Kluci se snažili kombinovat, nicméně všechny kombinace končili na hlavách vysokých obránců soupeře. Naopak soupeř byl velice efektivní, hned v 9. minutě využil gólovou příležitost a šel do vedení. Následovala velmi rozpačitá část hryz naší strany, nepřesností bylo více, než je zdrávo, a to vyvrcholilo druhou obdrženou brankou ve 26 minutě. Soupeř se s míčem nemazlil, rychle přecházel do útoku a nám dělalo problémy tyto přechody brzdit a likvidovat. Ve druhém poločase se opět ukázala skvělá obrana soupeře, který ihned po ztrátě míče se všemi hráči přešel do obranné fáze. Autobus červených dresů jsme nedokázali překonat ani v druhém poločasu, naopak jsme inkasovali třetí branku v 53. minutě.

I přes veškerou snahu a místy pěknou kombinační hru jsme si nedokázali vypracovat brankovou příležitost a tak jsme soupeři podlehly 3:0. Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně, nutno říci, že pro některé to byl již 2. zápas v jednom dni.

Krajský přebor mladších žáků: Boskovice , 46 diváků | Rozhodčí: Stejskal David

FC Boskovice – TATRAN Kohoutovice MŽA 6:2 (3:1)

STŘELCI: 1. Müller Patrick, 16. Sychra Dominik, 26. Tyralík Jakub, 33. Petrů Štěpán, 41. Kadaňka Matěj (vl.), 57. Rychnovský Matěj – 18. Jindra Jan, 42. Jindra Jan

I.třída starších žáků skupina B: J. Suka 41, Hodonín – UT , 20 diváků | Rozhodčí: Musil Lukáš

FK Hodonín – TATRAN Kohoutovice SŽB 5:2 (2:1)

STŘELCI: 2. Škaroupka Tomáš (vl.), 4. Holub Jan, 47. Salajka Štefan, 48. Ralbovský Michal, 53. Ralbovský Michal – 9. Kmec Jaromír, 44. Kmec Jaromír
Do Hodonína jsme jeli s myšlenkami na to, že někteří hráči budou hrát odpoledne ještě jeden zápas, a tak jsme nebyli naplno koncentrovaní. Do zápasu jsme vstoupili velmi špatně, již ve 4. minutě jsme prohrávali 2:0. Zejména zbytečné chyby v obrané řadě nás stáli spoustu sil a 2 vstřelené branky. V 9. minutě vyrovnal Jarda Kmec, a už se zdálo, že převezmeme zápas do svých rukou a budeme hrát naší kombinační hru. Soupeře jsme prakticky nepustili na naší polovinu, vytvořili jsme si spoustu šancí, ale bohužel jsme nedokázali využít ani ty stoprocentní. To se nám podařilo až ve 44. minutě, kdy Jarda Kmec opět vzal míč do své správy a krásným gólem vyrovnal. Bohužel, o tři minuty později kivůli zbytečné ztrátě míče na polovině v záložní řadě se otevřená obrana nestihla zformovat a domácí zvýšili na 3:2. Tento gól byl pro soupeře jako živá voda a hned o minutu později dokázal zvýšit na 4:2. O pět minut později, v 53. minutě, pak soupeř dokonal své dílo na 5:2. Zmar v našem zakončování pokračoval, což podtrhla i neproměněná penalta. Ze zápasu si můžeme odnést dobrý pocit s kvalitního herního výkonu, ale také poučení, že bez proměňování stoprocentních šancí nelze vyhrát a měli bychom k zakončení přistupovat zodpovědněji.
I.třída mladších žáků skupina B: J. Suka 41, Hodonín – UT , 20 diváků | Rozhodčí: Musil Lukáš

FK Hodonín – TATRAN Kohoutovice MŽB 12:1 (7:0)

STŘELCI: 3. Demjanovič Oliver, 9. Šlampa Marek, 12. Nguyen David, 14. Popelka Martin, 23. Škrabal David, 27. Salajka Štefan, 30. Popelka Martin, 36. Ševčík Ondřej, 41. Popelka Martin, 42. Nguyen David, 43. Šlampa Marek, 57. Nguyen David – 47. Piner Jan