Muži A doma proti Černé Hoře otáčeli skóre, nakonec brali všechny body

od Kvě.04, 2019, v Muži, Novinky v oddílu

I.B třída dospělých skupina A: Voříškova, Brno , 100 diváků | Rozhodčí: Šebela Marek, Pecher Lukáš, Půček Martin, Horák Petr

TATRAN Kohoutovice A – Fotbalový klub Černá Hora 2:1 (2:1)

STŘELCI: 27. Škubica Marek, 44. Hála Marek – 3. Traxl Zdeněk

Sestava: Severa(46.Uhlíř) – Škubica (86.Brabec), Varga, Mezera, Havlíček (70.Votoupal), Hilscher, Krejčí, Kajanovič, Vodák, Proch, Hála(89.Čus)

Začátek utkání nám nevyšel. Přesto, že byli naši hráči upozorňování na nejnebezpečnějšího hráče hostí, Traxla, hned ve 3. minutě mu dali nadbytek prostoru a jmenovaný střelec toho využil dokonale, přesnou ranou na přední tyč nedal Severovi v brance šanci – 0:1. Časná branka s námi moc neotřásla, postupně přebíráme iniciativu a tím i vývoj zápasu. Odměnou nám je vyrovnání v 27. minutě, kdy Vodák perfektním pasem našel Škubicu v náběhu na pravé straně a ten zkušeně srovnává skóre střelou k zadní tyči. Stále jsme aktivnější, těsně před přestávkou uvolňuje lobem Proch nabíhajícího Hálu, který chytrou hlavičkou přelobuje vybíhajícího hostujícího brankáře a posílá nás tak do vedení.

V druhé půli už tolik fotbalové krásy k vidění nebylo. Sice máme stále navrch a více ze hry, nicméně častými nepřesnostmi se připravujeme sami o míč a hosté pak hrozí hlavně dlouhými míči do naší šestnástky. My se do zakončení dostáváme sporadicky, ale za to do stoprocentních, po brankách volaly zejména šance Hilschera, Škubici a Kajanoviče, míče však branku minuly. Skóre se tak již neměnilo, proto bereme všechny body, vítězství zasloužené, mělo však být rychlejší a vyšší.