od Dub.29, 2019, v Mládež, Novinky v oddílu

Krajský přebor starších žáků: Kuřim , 40 diváků | Rozhodčí: Králík Tomáš

FC Kuřim – TATRAN Kohoutovice SŽA 2:2 (2:2)

STŘELCI: 23. Jelínek Šimon, 26. Lapčík David – 8. Tvrdý Lukáš, 19. Bohó Damián

Osmnácté kolo nás zavedlo do nedaleké Kuřimi.Ve stejnou dobu hrálo naše druhé mužstvo na Tatranu takže skládání sestav bylo trochu složitější.Nicméně jsme od začátku zápasu udávali tempo a fotbalově soupeře převyšovali.V 8 minutě se trefil Lukáš Tvrdý a v 19 přidal druhou branku Damian Bohó.Vše nasvědčovalo hladké výhře ale opak byl pravdou.V 23 a 26 minutě jsme po zaváhání v obraně inkasovali dvě branky které nás vykolejili z naší pohledné kombinační hry.Tak i skončil poločas.Druhá půle byla z naší strany méně kvalitní a šancí bylo na obou stranách málo. Pozitivní je že i když se nám herně tolik nedařilo kluci bojovali až do konce.

Krajský přebor žáků mladší: Kuřim , 40 diváků | Rozhodčí: Králík Tomáš

FC Kuřim – TATRAN Kohoutovice MŽA 4:6 (2:1)

STŘELCI: 14. Osička David, 26. Lapčík David, 32. Procházka David, 34. Lapčík David – 8. Jindra Jan, 35. Jindra Jan, 37. Jindra Jan, 39. Jindra Jan, 55. Haminger Vojtěch, 59. Bauer Matěj

I.třída starších žáků skupina B: Voříškova, Brno , 50 diváků | Rozhodčí: Šebela Marek

TATRAN Kohoutovice SŽB – TJ Moravan Lednice 4:3 (3:2)

STŘELCI: 10. Novobilský Vojtěch, 16. Novobilský Vojtěch, 27. Kmec Jaromír, 64. Kmec Jaromír – 8. Lucký Kryštof, 22. Vala Lukáš, 36. Hlavňovský Ondřej

V sobotním utkání 18. kola soutěže jsme doma přivítali soupeře z vinného kraje TJ Moravan Lednice. Bojovný soupeř z přímočarou hrou dopředu, který využívá výškové převahy svých hráčů při nakopávání míčů, byl od začátku zaskočen naší bojovností a kombinační hrou. Na soupeře jsme nastoupili od první minuty a přinutili ho hrát naší hru. Přestože soupeř hrál prakticky bez míče, v osmé minutě šel do vedení. Na to však záhy odpověděl Vojta Novobilský a neomylnou střelou vyrovnal stav na 1:1, a aby toho nebylo málo, v 16 minutě poslal Tatran do jednogólového vedení tentýž hráč. Soupeř hrozil ojedinělými nákopy, jeden z nich dokázal využít ve 22 minutě a opět srovnal stav. Jarda Kmec však po pohledné akci opět ve 27 minutě poslal Tatran do výsledkové výhody. Ze začátku druhého poločasu jsme hlavou zůstali v šatně a tak hned po 10 vteřinách hry Lednice po snadném překonání naší obrany vyrovnala. K vidění byl poté velmi atraktivní fotbal se spoustou šancí. Pokračovali jsme v aktivní hře a díky tomu Jarda Kmec v 64. Minutě rozhodl zápas. Na zápasu můžeme pozorovat, že naši hráči mohou nastoupit na soupeře od první minuty kombinační a bojovnou hrou a soupeře zaskočit a vnutit mu naši hru. Velká pochvala patří klukům za bojovnost, pohlednou hru a týmovou spolupráci. Tatran Kohoutovice “B” : TJ Moravan Lednice 4:3 (3:2) Sestava: Rypal-Bauer, Hrdina, Joukl, Kmec, Kotek, Novobilský, Novotný, Ondráček, Opletal, Sedlařík, Stašek, Škaroupka.

I.třída mladších žáků skupina B: Voříškova, Brno , 55 diváků | Rozhodčí: Šebela Marek

TATRAN Kohoutovice MŽB – TJ Moravan Lednice 1:16 (1:7)

STŘELCI: 22. Lípa Karel – 1. Čoma Tomáš, 4. Čoma Tomáš, 16. Čoma Tomáš, 3. Baránek David, 6. Schallenberger Michal, 20. Filipovič Roman, 29. Furch Martin, 31. Furch Martin, 36. Hlavatý Daniel, 42. Hlavatý Daniel, 47. Baránek David, 52. Čoma Tomáš, 54. Čoma Tomáš, 56. Schallenberger Michal, 57. Furch Martin, 60. Čoma Tomáš