Fotbalový oddíl

Ze Žďáru přivezli body jen starší, mladší dorostenci o dvoubrankový náskok přišli během 3 minut…

by on Dub.08, 2019, under Mládež, Novinky v oddílu

MSDD-D st.: Umělá tráva , 40 diváků | Rozhodčí: Machač Lukáš, Fabeš Roman, Terber Ondřej

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou – TATRAN Kohoutovice SD 1:2 (0:1)

STŘELCI: 64. Žák Michal – 11. Pyšík Ondra, 76. Hilscher Ondřej

MSDD-D ml.: Žďár n. S. – tráva , 50 diváků | Rozhodčí: Fabeš Roman, Terber Ondřej, Machač Lukáš

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou – TATRAN Kohoutovice MD 3:2 (0:1)

STŘELCI: 55. Krejčí Lukáš, 57. Zlesák Zbyněk, 58. Havlíček Milan – 36. Klusák Matouš, 53. Mládek Petr

Sestava: Křeček, Lichka (55. Černý), Zatloukal, Komárek, Baláč – Dokoupil (53. Sázavský), Čus (76. Šlancar), Jedlička, Mládek, Klusák – Ryš

Zápas se na poslední chvíli přesunul z umělky na slušnou trávu, chtěli jsme si proto zahrát solidní fotbal. Celou první půli jsme byli více na míči, snažili jsme se kombinovat, bohužel často jsme míče ztráceli vlastními nepřesnostmi, herně jsme byli určitě lepší a fotbalovější, ale šance téměř nepřicházely.

Až pár minut před pauzou Maty mazácky obešel domácího gólmana a vedli jsme. Do druhé půle jsme vlétli s úmyslem co nejdříve rozhodnout, první dvě šance jsme ještě nedali, penaltu nařízenou po faulu na aktivního Matyho už Peťa s přehledem proměnil. Nikdo určitě netušil, co by se mohlo stát v následujících několika minutách. Domácí se nadechli k náporu, třikrát během tří minut se dostali na dostřel naší branky a všechny jejich pokusy nám tam spadly. Nyní bylo zase na nás, abychom dotahovali, do zatažené obrany to šlo ale velice těžko, žďárští zodpovědně bránili, my jsme se snažili jejich defenzívu překonat, ale to už se nám nepodařilo. Naopak soupeř se ještě třikrát dostal do samostatného brejku při naší hře vabank, ale Domča už další gól nepustil.

Slovo trenéra: Nenapadlo by mě, že je možné takovýmto způsobem ztratit vyhraný zápas. Po zvýšení na 2:0 to vypadalo, že si vše bez problémů pohlídáme, do té doby jsme domácí nepustili do jediné vážnější příležitosti. Bohužel jsme třikrát propadli ve středu pole, po zbytek zápasu už to byla z naší strany křeč. Je to škoda, soupeři už budou jen a jen těžší.