Fotbalový oddíl

Žáci doma stoprocentní, ve 4 utkáních vstřelili celkem 41 branek!

by on Dub.08, 2019, under Mládež, Novinky v oddílu

Krajský přebor starších žáků: Voříškova, Brno , 46 diváků | Rozhodčí: Vašík Michael

TATRAN Kohoutovice SŽA – FC Veselí n. Moravou 5:1 (2:0)

STŘELCI: 6. Boudný Daniel, 17. Bohó Damián, 51. Kalvoda Ondřej, 63. Boudný Daniel, 70. Tvrdý Lukáš – 46. Soviš David
V 15. kole krajské soutěže k nám zavítal tým z Veselí nad Moravou. Od počátečního hvizdu jsme se snažili o kombinační hru, kterou se snažíme neustále zlepšovat. Již v 6. minutě se naše kombinační hra přetavila v první gól, když po finální přihrávce z levé strany se ve vápně nejlépe zorientoval Dan Boudný a nedal gólmanovi šanci. Hosté se snažili také o kombinační hru, kterou však zakládali neustále pouze přes jednoho hráče, takže naši kluci toto brzy přečetli a eliminovali. V 17. minutě potom opět ze hry na jeden dotek zvýšil na 2:0 Damián Bohó. A tak skončil i první poločas.

Druhý poločas jsme nezačali nejlépe, hra se vyrovnala a po lehkém zaváhání naší obrany soupeř ve 46. minutě snížil na rozdíl jednoho gólu. Chvíli bylo vidět, že nás to docela zaskočilo, nicméně kluci se z toho rychle oklepali, začali hrát svou hru a dostávali se znovu do šancí. Po jedné z nich jsme kopali rohový kop, kde specialistou na tuto činnost je Damián Bohó. A stejně jako v předchozím zápase s Kyjovem jeho výborně zahraný kop uklidil stejně krásně hlavou do sítě Ondra Kalvoda. Kluci se i dále snažili každým útokem o rychlou a přesnou kombinaci, díky které jsme do konce zápasu přidali ještě dva další góly.
Soupeř si již do konce zápasu moc šancí nevytvořil, naše obrana vyjma malého zaváhání při první a jediné obdržené brance pracovala jako dobře namazaný stroj a konečný výsledek 5:1 zcela odpovídá předvedené hře. Velice pozitivně lze také hodnotit souhru zálohy s útokem. Všichni kluci do jednoho podali velice dobrý výkon.

Krajský přebor žáků mladší: Voříškova, Brno , 30 diváků | Rozhodčí: Vašík Michael

TATRAN Kohoutovice MŽA – FC Veselí n. Moravou 7:5 (4:3)

STŘELCI: 16. Haminger Vojtěch, 21. Jindra Jan, 26. Richter Filip, 28. Richter Filip, 40. Richter Filip, 55. Vaculík Jakub, 60. Jindra Jan – 13. Horňáček Šimon, 9. Trýska Šimon, 13. Vlasák Adam (vl.), 39. Lipi Filip (vl.), 49. Zásměta Petr

I.třída starších žáků skupina B: Voříškova, Brno , 30 diváků | Rozhodčí: Kučera Roman

TATRAN Kohoutovice SŽB – Sportovní klub Moravská Slavia-fotbal 16:0 (7:0)

STŘELCI: 9. Nippert Lukáš, 18. Stašek Matyáš, 24. Tvrdý Lukáš, 25. Diviš Vojtěch, 27. Tvrdý Lukáš, 28. Bohó Damián, 31. Kalvoda Ondřej, 40. Bohó Damián, 45. Bohó Damián, 49. Kmec Jaromír, 50. Kmec Jaromír, 52. Kmec Jaromír, 58. Kmec Jaromír, 64. Tvrdý Lukáš, 65. Hrdina Filip, 68. Oborný Jan
Další utkání krajské 1.B třídy starších žáků nabídlo reprízu podzimního duelu, který skončil jednoznačným vítězstvím kohoutovických na hřišti Moravské Slavie. Každé utkání je však jiné a tak jsme do něj vstupovali s vědomím, že nesmíme nic podcenit.
Avšak prvních deset minut tak vůbec nevypadalo, absolutně jsme nesplňovali základní předpoklady hry, kterou se chceme prezentovat a soupeř vycítil šanci. Tuto zlou desetiminutovku jsme však naštěstí bez úhony přežili a vrátili se k naší hře, soupeře totálně rozebrali a s poločasovým hvizdem odcházeli do šaten s výsledkem 7:0.
Do druhého poločasu jsme šli s tím, že poločasové skóre je 0:0, že musíme odvést maximum a zejména se i nadále držet hry, která od nás byla k vidění po úvodní strašidelné desetiminutovce. Toto se podařilo a jsme velice rádi, že se ve hře i za takového stavu nadále objevovaly situace, kdy jsme nešli jen bezhlavě za vstřelenou brankou, ale nahráli jsme si navzájem i v samostatných únicích na brankáře a pomohli si. Konečný výsledek 16:0 je pro soupeře ještě milostivý…
Z tohoto utkání si odnášíme důrazné upozornění na naše slabší začátky zápasů, které by nás příště mohlo docela klidně stát i celý zápas. Naopak musíme celý tým pochválit za to, jakým způsobem k utkání po zbytek hracího času přistoupil.

I.třída mladších žáků skupina B: Voříškova, Brno , 30 diváků | Rozhodčí: Kučera Roman

TATRAN Kohoutovice MŽB – Sportovní klub Moravská Slavia-fotbal 13:3 (6:1)

STŘELCI: 5. Jindra Jan, 8. Jindra Jan, 12. Jindra Jan, 15. Jindra Jan, 20. Vaculík Jakub, 25. Haminger Vojtěch, 33. Dokoupil Michal, 36. Dokoupil Michal, 40. Dokoupil Michal, 45. Lípa Karel, 55. Hanák Tobiáš, 56. Haminger Vojtěch, 57. Haminger Vojtěch – 28. Muller David, 58. Gažik Milan, 59. Gažik Milan