St. dorost potvrdil doma s Pelhřimovem roli favorita, mladší vybojoval bod až v závěru

by on Dub.01, 2019, under Mládež, Novinky v oddílu

31. 3. 2019 13:15 MSDD-D st.:

Tráva , 60 diváků | Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav, Burgr Štěpán, Půček Martin

TATRAN Kohoutovice, z.s. SD – FK Pelhřimov, z.s. SD 4:2 (4:0)

STŘELCI: 9. Knoth Václav, 14. Pyšík Ondra, 16. Knoth Václav, 40. Pyšík Ondra – 58. Pernica Michal, 60. Pernica Michal

31. 3. 2019 15:30 MSDD-D ml.:

Tráva , 66 diváků | Rozhodčí: Burgr Štěpán, Půček Martin, Nejezchleb Miroslav

TATRAN Kohoutovice, z.s. MD – FK Pelhřimov, z.s. MD 1:1 (0:1)

STŘELCI: 76. Zatloukal Jan – 1. Vanhasselle David Fabian

Sestava: Palán, Škubica (56. Šlancar), Zatloukal, Komárek, Baláč – Čus, Jedlička (80. Bohó), Mládek, Klusák – Ryš, Dokoupil

O soupeři jsme věděli, že vyznává silovou hru s velkým množstvím nakopávaných míčů, chtěli jsme tedy hrát hlavně po zemi kombinačně. Vše jsme si bohužel zkomplikovali hned na začátku, kdy jsme v první minutě při prvním rohu neuhlídali hlavičkujícího soupeře a bylo to 0:1. Od té doby se hrál hrozný fotbal, z obou stran stále dokola nakopávané dlouhé balóny, několikrát se stalo, že si gólmani vyměnili dva až tři nákopy mezi sebou.

Nedařilo se nám dostat hru na zem, hrbolatý terén nám to příliš neusnadňoval, do půle jsme si vytvořili jen dvě možnosti k solidnějšímu zakončení během několika vteřin, ale hostující gólman vytáhl parádní zákroky. Po přestávce už to bylo z naší strany přece jen lepší, začali jsme být více na míči ve středu pole, ale šance jsme si přes dobře bránící hostující val nedokázali vytvářet. Stále se hrál fyzicky náročný fotbal plný osobních soubojů, naštěstí se nám čtyři minuty před koncem podařilo alespoň vyrovnat, když Sam pěkným centrem za obranu našel nabíhajícího Zatlece a ten obloučkem přehodil vyběhnuvšího gólmana.

Slovo trenéra: Fyzicky velice náročné utkání, bohužel zcela na úkor herní kvality. Jen dlouhé nákopy, zejména v první půli lítaly míče záložníkům vysoko nad hlavou a útočníci je většinou nedokázali dobíhat. Druhá půle o něco lepší, ale k ideálu to mělo stále hóódně daleko. Je to škoda, ale nutno přiznat, že lepší a přesnější kombinace prakticky znemožňoval tvrdý a hrbolatý terén.