Fotbalový oddíl

Muži A otočili dvoubrankové manko s oslabenými Dražovicemi

by on Dub.01, 2019, under Muži, Novinky v oddílu

30. 3. 2019 10:30 I.B třída dospělých skupina A:

Voříškova, Brno , 150 diváků | Rozhodčí: Kocián Radek, Bui Tung Linh, Bodeček Adam

TATRAN Kohoutovice, z.s. – Tělovýchovná jednota Dražovice 3:2 (1:2)

STŘELCI: 36. Havlíček Adam, 54. Hála Marek, 85. Mezera David – 11. Vlach Aleš (pen.), 34. Sedlák Jakub
SESTAVA: Severa – Škubica (46.Vodák), Mezera, Nevřivý, Varga, Havlíček (90.Pavliš), Krejčí, Žáček (57. Votoupal), Proch, Hála, Čermák
     Začínáme svižněji, tlačíme se dopředu, snažíme se vstřelit první branku. Nicméně je to soupeř, kdo se raduje jako první. V 11.min. se nepovede Severovi odkop, Proch míč špatně trefí a rázem je ve středu našeho vápna osamocený útočník hostí. Při kličce ho náš brankář podrazí, následný pokutový kop hosté proměňují. Snažíme se o vyrovnání, hosté ale pozorně a v hlubokém bloku úporně brání. V 19. minutě je po faulu na Procha vyloučen hostující Pelc, zdá se, že naše útočné snažení půjde lehčeji.

Opak je však pravdou. Naše střely jsou jen na rozchytání, koncovce chybí přesnost. Ve 34. zapomínáme na zadní vrátka a toho bleskurychle využívají Dražovice a přesným lobem přehazují Severu a jdou dokonce do dvoubrankového vedení i v oslabení. Naštěstí pro nás netrvá dlouho, Havlíček snižuje hned dvě minuty poté. Další naše šance, kdy Prochův centr ulétne a hostující brankář podklouzne, končí na brankové konstrukci.

     V druhém poločase uzavíráme Dražovice na jejich polovině, skulinky v jejich přehuštěné obraně se ale hledají velmi ztěžka. Přesto nakonec skóre otáčíme brankami Hály a Mezery, vydřené body se zachraňujícími se Dražovicemi tak zůstávají Tatranu… Stínem utkání je zranění našeho Žáčka, které utrpěl po faulu v 54. min. a byl nuceně střídán.

Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!