Fotbalový oddíl

Muži zahájili přípravu porážkou s Mor. Slavií

by on Úno.03, 2019, under Muži, Novinky v oddílu

Tatran A – Moravská Slávia 1:2 (0:2)

Sestava: Uhlíř/Severa – Kajanovič, Mezera, Nevřivý, Varga, Vodák, Krejčí, Žáček, Čermák, Škubica, Hála M., Proch, Votoupal

Jelikož náš plánovaný soupeř na 1. přípravné utkání Želešice, odřekly v pátek zápas pro velkou marodku a Morendě zase odpadly Bučovice, hrálo se v našem plánovaném čase s aktuálně 6. týmem KP na umělce TCM. Za zmínku ještě stojí, že si premiéru v dresu mužů odbyli dva naši bývalí hráči Čermák a brankář Severa, dále pak po pauze naskočili Škubica a Votoupal. Utkání, řízené ligovým arbitrem O.Pelikánem, bylo od úvodu bezesporu divácky zajímavé, obě mužstva hrála hodně pohyblivý fotbal, defenzívy však měly oboustranně navrch, takže šancí moc k vidění nebylo.  To se, bohužel pro nás, změnilo po půlhodině hry, kdy v rozpětí pár minut využili slávisté našich dvou chyb ke vstřelení branek.

V druhém poločase začínáme mít pozvolna mírně navrch, snažíme se urputně o zkorigování výsledku. To se nám daří po průniku Žáčka po pravé straně, kdy si jeho střílený centr před branku soupeře, srazil obránce do vlastní sítě. Dalším našim gólovkám Škubici, Čermáka, Vargy a Krejčího chyběly buď přesnost, důraz nebo razance, branka již nepadla, rok 2019 tedy zahajujeme porážkou, byť v přípravě o výsledek až tolik nejde.


Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!