Fotbalový oddíl

Starší žáci ani přes zimu nezahálejí…

by on Led.07, 2019, under Novinky v oddílu, Starší žáci

ZHL Korčian Cup 2019 – sobota 5.1.2019

Starší žáci Tatranu Kohoutovice odehrají v zimě tradiční zimní halovou ligu Korčian Cup, která se koná v hale na Veterině. Z důvodu velkého počtu hráčů byly letos přihlášeny dva vyrovnané kohoutovické týmy. Do prvního hracího dne šli kluci bez jediného tréninku, což bylo samozřejmě poznat, nejvíce pak v průběhu prvního utkání modrého i zeleného týmu. Postupně jsme si však zvykali a pevně věříme, že v dalších hracích dnech ukážeme, co v nás opravdu je.

Tým modrá: Oborný – Bútora, Joukl, Lichka, Sázavský, Stašek, Tvrdý.

8:00 TATRAN Kohoutovice modrá 0:2 FC Ivančice

9:20 TATRAN Kohoutovice modrá 3:1 RAFK / Modřice, branky: 3., 8. a 16. Tvrdý

10:40 TATRAN Kohoutovice modrá 1:0 FC Medlánky „A“, branka: 5. Tvrdý

Tým zelená: Rypal – Bauer, Bohó, Diviš, Kalvoda, Sedlařík, Škaroupka, Škubica.

8:40 TATRAN Kohoutovice zelená 1:3 FC Medlánky „B“, branka: 7. Bauer

10:00 TATRAN Kohoutovice zelená 4:3 SK Újezd u Brna, branky: 3. Sedlařík, 6. Bohó, 9. Bauer, 15. Kalvoda

11:20 TATRAN Kohoutovice zelená 1:4 SK Slatina, branka: 6. Bohó

Novoroční turnaj Hustopeče pro ročník 2004 – neděle 6.1.2019

První neděli roku 2019 si starší žáci Tatranu zpříjemnili odpoledním futsalovým turnajem pro ročník 2004 v Hustopečích. Od začátku turnaje jsme nastupovali ve velmi dobrém tempu, zápasy si užívali a nebýt špatných druhých poločasů v úvodních dvou duelech (především pak proti hustopečské Legatě, kde šlo vyloženě o uspokojení se s poločasovým výsledkem), mohli jsme se v konečném zúčtování radovat z prvního místa. To po vzájemné remíze 0:0 s Agrotecem Hustopeče oslavili domácí díky lepšímu skóre. V celkovém pojetí však můžeme být s předvedenou hrou a nasazením, jež ukázali všichni hráči, spokojeni.

TATRAN Kohoutovice: Oborný – Diviš, Lichka, Bohó, Škaroupka – Kalvoda, Škubica, Bauer, Joukl.

14:25 TATRAN Kohoutovice 3:0 Start Brno, branky: 1. a 10. Bohó, 7. Škubica

15:40 TATRAN Kohoutovice 5:2 Legata Hustopeče, branky: 1. Lichka, 3. Bauer, 4. Kalvoda, 6. Bohó, 9. Joukl

16:55 TATRAN Kohoutovice 5:1 RAFK / Modřice, branky: 13. a 14. Bohó, 4. Kalvoda, 4. Škubica, 5. Diviš

17:45 TATRAN Kohoutovice 0:0 TJ Agrotec Hustopeče