Žáci „A“ v posledním kole bodovali v Kyjově naplno, starší se štěstím, mladší jednoznačně

od Lis.12, 2018, v Novinky v oddílu

FC Kyjov 1919 2:4 (1:1) – TATRAN Kohoutovice SŽA

STŘELCI: 16. Křešťák Mikuláš, 49. Le Van Dung Roman – 30. Bohó Damián, 45. Dokoupil Tomáš, 65. Bohó Damián, 69. Novotný Tomáš
SESTAVA: Palán – Bohó, Diviš, Dokoupil, Hrdina, Jiříkovský, Komárek, Lichka, Novotný, Ondráček, Pařízek, Sedlařík, Škaroupka, Škubica, Šlancar, Tvrdý
Do posledního kola Krajského přeboru, jež bylo kvůli podmáčenému terénu v Kohoutovicích před týdnem odloženo a po dohodě obou týmů se odehrálo v Kyjově, jsme nevstoupili vůbec dobře. Zatímco soupeř na nás od úvodního hvizdu nastoupil s vervou a hladem po vítězství, my jsme zůstali ještě sedět v autobusu a naší hře scházely snad úplně všechny atributy, na které jsme od kluků v poslední době zvyklí… I přesto se do šaten v poločase odcházelo za pro nás velmi milostivého, pro soupeře však krutého stavu 1:1
Poločasová přestávka mnohé změnila, náš přístup k utkání byl ve druhé půli diametrálně odlišný, a byť se třeba nedařilo vše tak, jak jsme si představovali, ke konečné výhře jsme dospěli hlavně a jen díky tomu, že kluci v druhém poločase chtěli a odmakali si to na víc než 100%. Nutno však podotknout, že Kyjov byl i nadále minimálně vyrovnaným soupeřem a jeho postavení v tabulce zcela neodpovídá hernímu projevu, jaký jeho hráči předvedli. Utrpěli jsme vítezství , ale i takové zápasy fotbal nabízí. Za zlepšený přístup a nasazení v druhém poločase si kluci zaslouží pochvalu.

FC Kyjov 1919  – TATRAN Kohoutovice MŽA 1:11 (0:3)

STŘELCI: 49. Urbánek Matěj – 12. Jindra Jan, 21. Jindra Jan, 28. Haminger Vojtěch, 33. Oborný Jan, 37. Jindra Jan, 40. Oborný Jan, 43. Jindra Jan, 44. Oborný Jan, 52. Jindra Jan, 55. Deiss Jan, 59. Říha Lukáš