Fotbalový oddíl

Dorostenci utrpěli debakly na Svratce

by on Lis.06, 2018, under Dorost, Novinky v oddílu

FC Svratka Brno –  TATRAN Kohoutovice SD 6:2 (2:0)

STŘELCI: 5. Pachlopník Matěj, 16. Řezník David, 67. Štrobl David, 75. Štrobl David, 76. Štrobl David, 82. Vacula Jakub – 50. Brabec Matěj, 80. Jedlička Jan

FC Svratka Brno – TATRAN Kohoutovice MD 8:0 (4:0)

STŘELCI: 10. Ferlay Matyáš, 13. Kachlíř Karel, 22. Kachlíř Karel, 34. Ferlay Matyáš, 51. Štolba Ondřej, 55. Voborný Adam, 71. Pospíchal Lukáš, 75. Pospíchal Lukáš

Sestava: Palán – Lipovský (50. Šulák), Lichka (70. Kotek), Komárek, Baláč – Zatloukal, Černý, Jedlička, Procházka, Brabec (41. Richter) – Dokoupil (52. Bohó)

Derby na Svratce se hrálo na velice těžkém podmáčeném terénu, nám stále chybělo několik důležitých hráčů. Domácí se do nás od začátku pustili, u všeho byli dřív, byli rychlejší, důraznější, agresivnější, dokázali si přihrát, převyšovali nás úplně ve všem. Po čtvrthodině jsme prohrávali už o dva góly a bylo prakticky po zápase.

Obraz hry se až do konce nezměnil, domácí po našich chybách a díky vlastní aktivitě nás až do konce nešetřili, přidávali další branky a uštědřili nám nejtěžší porážku v sezóně. My jsme se v posledních dvou minutách první půle zmohli na dvě čisté šance, které skvěle vychytal svratecký gólman, to bylo ale z naší strany vše. Jinak vyznělo utkání naprosto jednoznačně pro domácí.

Slovo trenéra: Svratka se dokázala daleko lépe vyrovnat s těžkými podmínkami, z naší strany totální výbuch, potřetí po sobě se nám nepodařilo skórovat, navíc nám už přestala fungovat dříve chválená defenzíva. Nezbývá než rychle na tento zápas zapomenout a soustředit se ještě na poslední podzimní utkání proti Havl. Brodu.

Petr Mládek


Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!