Fotbalový oddíl

Dorostenci ze Znojma přivezli bod

by on Říj.22, 2018, under Dorost, Novinky v oddílu

1. SC ZNOJMO U18 – TATRAN Kohoutovice SD 1:1 (0:1)

STŘELCI: 81. Fajkus Vojtěch – 10. Pyšík Ondra

1. SC ZNOJMO U16 – TATRAN Kohoutovice MD  4:0 (1:0)

STŘELCI: 34. Dvořák Samuel, 57. Žůrek Adam, 62. Stix Milan, 78. Škuta Petr

Sestava: Palán – Lipovský, Šulák, Komárek (41. Bohó), Baláč – Černý, Jedlička, Lichka, Procházka, Richter – Dokoupil

Branky: 34. Dvořák, 57. Žůrek, 62. Stix, 78. Škuta

Na půdu jednoho z hlavních favoritů divize jsme cestovali v hodně kombinované sestavě bez čtyř hráčů základu, na lavičce seděl jen Damián z 2004. Navíc čtyři kluci odehráli poločas a víc za starší, takže se nedalo očekávat, že vydrží fyzicky celý zápas. Domácí od první minuty ukazovali svou kvalitu, výborně nás napadali, rychle a přesně kombinovali, snažili se dostat do zakončení. V první půli jsme dokázali jejich tlaku jakžtakž čelit a také jsme se při každé příležitosti pokoušeli o rychlý kontr.

Ani jeden ze dvou nadějných brejků jsme ale nevyužili, naopak domácí chvíli před pauzou konečně rozebrali naší pevnou defenzívu a otevřeli skóre. O půli jsme provedli jediné střídání a vrhli se zpět do boje, znojemští stále předváděli svou kombinační hru, nám začínaly viditelně docházet síly a z toho pramenily chyby při bránění. Domácím se dařilo pomalu navyšovat skóre, kromě čtyř gólů ještě třikrát nastřelili břevno, my jsme měli ve druhém poločase jen jednu šanci, ale v nadějné pozici Doky minul. Druhá půle tak nakonec vyzněla jednoznačněji než ta první, skóre je nakonec pro nás poměrně lichotivé.

Slovo trenéra: Jednoznačný zápas, Znojmo se ukázalo jako jeden z nejkvalitnějších soupeřů, proti jakým jsme kdy hráli. Navíc bez několika důležitých hráčů a se zápasem staršího dorostu v nohách jsme nemohli myslet na lepší výsledek. Všichni zúčastnění zaslouží pochvalu za přístup, opravdu se vymáčkli ze všech sil, celý druhý poločas jsme odehráli se čtyřmi kluky z ročníku 2004, díky jim za to.

Petr Mládek


Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!