Žáci získali 9 bodů, těsně podlehli pouze MŽB

od Říj.21, 2018, v Mládež, Novinky v oddílu

TATRAN Kohoutovice SŽA Městský sportovní klub Břeclav  8:0 (6:0)

Střelci: 6. Hrdina Filip, 18. Bohó Damián, 22. Novotný Tomáš, 29. Nippert Lukáš, 32. Nippert Lukáš, 34. Nippert Lukáš, 36. Dokoupil Tomáš, 38. Bohó Damián
SESTAVA: Palán – Bohó, Dokoupil, Hrdina, Jedlička, Kalvoda, Komárek, Kotek, Lichka, Nippert, Novotný, Sázavský, Sedlařík, Stašek, Škubica, Šlancar
V rámci 10. kola Krajského přeboru jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Břeclavi. I přes neurovnaný začátek jsme to byli právě my, kdo šel do vedení po brance Filipa Hrdiny. S přibývajícím časem jsme také dostali hru plně pod kontrolu, předváděli útočný kombinační fotbal a soupeře jsme i díky pozorné obraně prakticky do ničeho nepouštěli. Výsledkem toho bylo poločasové skóre 6:0, čistým hattrickem se prezentoval netradiční střelec Lukáš Nippert.

Do druhého poločasu jsme vlétli jako uragán a rychle přidali další dvě branky, které rozhodly o dalším dění na hřišti. Potom se naše kombinační hra vytratila, pod vidinou vysokého skóre jsme hráli až příliš uvolněně a přidržovali jsme míč na svých kopačkách. I díky tomu již žádná další branka nepadla a my si tak připsali poměrně vysoké domácí vítězství 8:0.

TATRAN Kohoutovice SŽB – TJ Slavoj Velké Pavlovice 2:1 (0:1)

Střelci: 51. Tvrdý Lukáš, 59. Škubica Ondřej – 12. Trávníček Michal
SESTAVA: Oborný – Bauer, Bútora, Diviš, Dvořák, Jiříkovský, Joukl, Kocman, Novotný, Ondráček, Pařízek, Rypal, Sedlařík, Stašek, Škubica, Tvrdý
Starší žáci „B“ v tomto kole na domácím hřišti hostili soupeře ze sdruženého družstva Velké Pavlovice/Rakvice. Tento tým přijel s jednoduchou taktikou – co nejméně vymýšlet a pokud možno utéct naší obraně s rychlým útočníkem na hrotu. My jsme se snažili předvádět náš kombinační fotbal a byli jsme jednoznačně lepším týmem na hřišti, avšak v útočné fázi nám chyběla finální přihrávka a dobrý náběh do vápna. Bohužel na krásu se nehraje a tak se hosté po svém ojedinělém útoku propracovali až k penaltě, nutno podotknout, že správně odpískané, kterou jen tak tak Honza Oborný nevyrazil mimo tři tyče.
Ve druhém poločase jsme předváděli místy až drtivý tlak na soupeřově polovině a bylo jen otázkou času, jak dlouho takový nátlak pavlovická obrana vydrží… Mnoho šancí s velikou porcí štěstí dokázal soupeř odvrátit, avšak v 51. minutě byl na únik Lukáše Tvrdého již krátký a přišlo tak vyrovnání na 1:1. o osm minut později potom předvedl svou dalekonosnou ránu, na kterou hostující brankář neměl šanci dosáhnout, Ondra Škubica a my jsme se tak mohli radovat ze zaslouženého vedení. To jsme již bez větších problémů do konce utkání udrželi a získali tak v tabulce další tři potřebné body.
Celý tým zaslouží obrovskou pochvalu jak za předvedenou hru, tak i za nasazení po celých 70 minut zápasu.

TATRAN Kohoutovice MŽA – Městský sportovní klub Břeclav 12:2 (4:2)

Střelci: 3. Jindra Jan, 11. Haminger Vojtěch, 15. Petkovský Alex nathan, 22. Petkovský Alex nathan, 32. Petkovský Alex nathan, 34. Richter Filip, 44. Richter Filip, 48. Jindra Jan, 50. Petkovský Alex nathan, 51. Haminger Vojtěch, 54. Králík Adam Miroslav, 60. Haminger Vojtěch – 5. Prudík Lukáš, 21. Kováčík Petr

TATRAN Kohoutovice MŽB – TJ Slavoj Velké Pavlovice 5:6 (2:3)

Střelci: 14. Labuda Nicolas, 24. Richter Filip, 35. Vaculík Jakub, 40. Richter Filip, 47. Richter Filip – 3. Konečný Filip, 17. Puc Andreas, 22. Cvingráf Daniel, 36. Konečný Filip, 48. Cvingráf Daniel, 54. Duroň Tomáš (vl.)