Fotbalový oddíl

Muži A porazili doma Lipovec 2:0

by on Říj.13, 2018, under Muži, Novinky v oddílu

TATRAN Kohoutovice A – Sportovní klub Sokol Lipovec 2:0 (2:0)

Střelci: 36. Krejčí Lukáš, 42. Nevřivý David
Sestava: Uhlíř, Kajanovič, Mezera, Jankulár, Žáček, Vodák, Proch (85.Růna), Krejčí(90.Widder), Nevřivý, Hála M.(87.Varga), Havlíček (80.Hilscher)
     
      Hosté, nacházející se pouhý bodík za námi, přijeli s menším zpožděním. Chvilku to vypadalo na komplikaci s barevnou kombinací našich a jejich dresů, údajně by se jim mohly hůře rozlišovat, nakonec však převlékání nebylo nutné. Do soupeře, který má podobné výsledkové výkyvy jako my, jsme se pustili s vervou ve snaze vstřelit co nejdříve první branku.

Několik střeleckých pokusů, které si vypracujeme, ale končí mimo. Hosté také zahrozili po nedorozumění mezi našimi stopery, vytáhl se reflexivním zákrokem Uhlíř v naší brance. Gólu se přece jenom dočkáme až po více než půlhodině hry. Přehuštěným středem se prokličkuje Krejčí, byť byl faulován, sudí ponechal citlivě výhodu a tak náš druhý benjamínek dokázal poslat míč podél padajícího gólmana do sítě. Pár minut poté měl blízko k brance soupeř, hodně nebezpečné byly jeho standartky a rohové kopy. Skóre se nám podaří navýšit tři minuty před přestávkou po nádherné akci, když dostal míč do náběhu Havlíček a z naší levé strany dokázal milimetrovým pasem najít za zadní tyčí nabíhajícího Nevřivého, který těžký míč trefil naprosto nechytatelně.

     V druhém poločase se snažíme hrát podobně jako v prvním, nicméně třetí branky se nedočkáme a s postupujícím časem na naší straně přibývá poměrně hodně nepřesností a tím dostáváme Lipovec na koně. Vycítí šanci a začíná hrát vabank. Trefuje břevno, tyč, ze skrumáží a zmatků v naší šestnástce má častokrát k brance hodně blízko, ale skóre se již nemění. Závěr už je rozkouskován střídáním, bereme tedy důležité tři body, ovšem s velkým štěstím, Lipovec se ukázal jako hodně houževnatý soupeř.


Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!