Fotbalový oddíl

Muži A zaslouženě zvítězili v Drnovicích

by on Říj.07, 2018, under Muži, Novinky v oddílu

FKD A – TATRAN Kohoutovice A 1:4 (1:4)

Střelci: 15. Karabina Michal – 19. Havlíček Adam, 26. Havlíček Adam, 34. Havlíček Adam, 38. Krejčí Lukáš
Sestava: Stiborek – Kajanovič, Jankulár, Mezera, Žáček (72.Rumler), Nevřivý, Proch (67.Růna), Krejčí, Vodák, Hála, Havlíček (79.Widder)
      Na stadionu v Drnovicích nás čekal dobře připravený travnatý povrch, celkem široký, naší hře vyhovoval. Po úvodním pyru a choreu naši skalních fandů sudí Rodinger zahájil utkání. Jsme více na míči, domácí oťukáváme a hledáme skuliny v drnovické defenzívě. Nicméně první branky se překvapivě dočkají domácí.

Po čtvrthodině zahrávají premiérový rohový kop a po závaru před Stiborkem dokáží dotlačit míč do sítě. Nás obdržená branka nijak neovlivnila, hrajeme si svoje a za svoji trpělivost jsme odměněni hned o 4 min., později, svoji kanonádu započal Havlíček, v brejku dokázal prostřelit domácího brankáře. Od té doby soupeře jasně přehráváme, skóre definitivně otáčíme hatrickem našeho střelce ve 26. a 34.min., střelecký závěr udělá kupodivu již v prvním poločase jeho dorostenecký kolega Krejčí, výstavní střelou z úrovně šestnástky o tyč vymete pravou šibenici domácí branky.

     V druhé půli jsme očekávali nápor domácích, ten však nepřišel, naopak v zóně brání na vlastní polovině, jejich hlavní snahou je neinkasovat další branky. My už se také nikam moc nehrneme, tříbrankové vedení je dostatečné. Pár šancí je sice na obou stranách, dvěma top zákroky se blýskne v naší svatyni Stiborek, další branky se ale už diváci na prostorném stadionu nedočkají.

Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!