Dorostenci z Líšně nepřivezli ani bod

od Říj.07, 2018, v Dorost, Novinky v oddílu

SK Líšeň U18 – TATRAN Kohoutovice SD 5:1 (2:0)

Střelci: 9. Lukšija Tarik, 37. Čadílek Jan, 47. Bílek Tomáš, 70. Bílek Tomáš, 78. Bílek Tomáš – 64. Pyšík Ondra

SK Líšeň U19 – TATRAN Kohoutovice MD 4:0 (0:0)

Střelci: 44. Vlach Jiří, 61. Pudinets Oleksander, 77. Rajčynec Rostislav, 79. Vlach Jiří
Sestava: Palán – Lipovský, Procházka, Komárek, Baláč – Ryš, Jedlička (65. Jedlička Adam), Brabec, Zatloukal, Mládek – Dokoupil (52. Richter)
      Na derby do Líšně jsme jeli v hodně kombinované sestavě, vinou několika absencí jsme měli na lavičce jen narychlo doléčeného Romana a Adama z ročníku 2005, několik kluků muselo hrát na postech, kde hráli poprvé v životě, navíc Peťa s Jeňou odehráli každý skoro poločas za starší dorost. První čtvrtina zápasu byla poměrně vyrovnaná, domácím se příliš nedařily kombinace, nedokázali si vytvářet větší příležitosti, my jsme byli z brejků nebezpečnější, svoje šance jsme ale také nedotáhli, v té největší trefil Doky tyčku. Utkání se začalo lámat ve 24. minutě, kdy se nechal zbytečně za protesty vyloučit Zatlec.

Do půle jsme ještě odolávali a stále jsme se taky snažili se zápasem něco udělat. Druhý poločas už vyzněl jednoznačně, domácí brzo skórovali, nadále se tlačili k naší bráně, nám začínaly pomalu docházet síly, střídáním jsme si příliš pomoct nemohli, a tak zápas spěl k pohodovému vítězství domácích. V závěru zápasu jsme už vinou přibývající únavy dělali vzadu chyby, kterých jsme se nedopustili několik zápasů, v posledních pěti minutách, kdy už většina našeho týmu jen chodila, nám domácí zasadili ještě dvě rány, navíc nevyužili několik jasných šancí.Slovo trenéra: Na derby jsme se těšili, začalo v bojovném duchu, bohužel naše vyloučení zápas hodně ovlivnilo, do poločasu jsme ještě zvládli fungovat, druhá půle byla už jednoznačná. Poslední čtvrthodinu už jsme dohrávali na pokraji sil a s křečemi a domácí nás vůbec nešetřili. Bohužel se projevil náš úzký kádr a z hlediska fyzičky nepříliš dobrá tréninková docházka. Snad se dáme do příští neděle zase dohromady.

Petr Mládek


Komentáře byly uzavřeny.