Dorostenci proti Jihlavě bojovali urputně, body to však přineslo pouze mladším

od Říj.01, 2018, v Dorost, Novinky v oddílu

TATRAN Kohoutovice SD – Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA U18 4:6 (1:3)

Střelci: 44. Krejčí Lukáš, 54. Pyšík Ondra, 64. Jedlička Jan, 80. Knoth Václav – 9. Malata Mirek, 23. Malata Mirek, 30. Svoboda Adam, 63. Točík Oskar, 86. Točík Oskar, 89. Malata Mirek

TATRAN Kohoutovice MD – Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA U16 2:0 (1:0)
Střelci: 36. Mládek Petr, 51. Procházka Jakub
Sestava: Palán – Lipovský (69. Dokoupil), Šulák, Komárek, Baláč – Zatloukal, Procházka, Černý, Jedlička (63. Richter), Brabec (41. Ryš), Mládek
Branky: 36. Mládek, 51. Procházka

     Po dvoutýdenní pauze jsme nastoupili doma proti Jihlavě, vedoucímu týmu tabulky a jednomu z favoritů na celkové vítězství. Opět jsme vsadili na defenzivní styl, zahustili jsme střed pole a nechali jsme soupeře se prokousávat naší pevnou obranou. A nutno říci, že i jihlavští si na naší defenzívě vylámali zuby, v prvním poločase měli držení míče snad 75%, ale do čisté šance jsme je pustili jen jednou, k tomu pár střel ze střední vzdálenosti.

Hosté pod dojmem velkého tlaku hráli jen na tři obránce a po pár jejich chybách vzadu se nám po skvěle zahraném brejku podařilo v závěru poločasu skórovat a mohli jsme přidat ještě dva góly z jasných tutovek. Nutno přiznat, že chvíli před našim gólem nám rozhodči odpustil penaltu. O přestávce proběhla v kabině hostí bouře, čekali jsme, že na nás vlétnou ještě nabuzeněji, to se ale nestalo. V druhém poločase jsme byli více na míči než v tom prvním a když se nám podařilo proměnit ještě jeden brejk, už jsme si pak vítězství aktivní hrou relativně v pohodě uhlídali, soupeře jsme pustili jen k pár rohům a standardkám, gólovou šanci prakticky neměl žádnou.

Slovo trenéra: Kluci nás nepřestávají překvapovat, velmi cenné vítězství proti vynikajícímu soupeři. Skvělou defenzívou jsme to hostím dokonale otrávili, navíc na nebezpečné brejky máme několik vhodných hráčů, kteří dokáží tyto proměňovat. Doufejme, že nám současná forma vydrží co nejdéle.

Petr Mládek


Komentáře byly uzavřeny.