Starší žáci bez bodu, mladším naopak brali body všechny

od Říj.01, 2018, v Mládež, Novinky v oddílu

Sportovní klub Slatina – TATRAN Kohoutovice SŽA 3:2 (1:1)

Střelci: 7. Jurásek Tomáš, 47. Bui Duc Toan Anh, 50. Novotný Denis – 10. Bauer Tomáš, 53. Kalvoda Ondřej

SESTAVA: Palán – Bauer, Bútora, Diviš, Dvořák, Hrdina, Kalvoda, Kmec, Komárek, Lichka, Novotný, Pařízek, Rypal, Skalník, Škaroupka, Šlancar.

Hned následující den po domácí bitvě s FC Svratka Brno jsme hráli další zápas krajského přeboru, tentokrát na hřišti v Juliánově se spojeným týmem Slatina/Slovan. Díky marodce jsme postrádali prakticky všechny áčkové ofenzivně laděné hráče, nastoupit musel každý, alespoň částečně zdravý. Od začátku jsme hráli s velkým nasazením a vytvářeli i spoustu šancí. Bohužel bez kvalitního gólového zakončení. Na rozdíl od soupeře jsme chtěli hrát a hráli kombinační fotbal, ale bez finálního gólového efektu.

Soupeř hrál velice tvrdě, spíše zákeřně, což rozhodčí domácím velkoryse přehlížel a místo jakékoliv kombinační hry pouze nakopával míče co nejdál od své branky. Nešťastný výsledek 2:3 vůbec neodpovídá naší předvedené hře, kdy navíc do druhé půle nemohli nenastoupit ze zdravotních důvodů další dva naši hráči. Bohužel takový je fotbal a my jdeme se vztyčenou hlavou dál. Všichni kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovný přístup až do konce zápasu.

Tělovýchovná jednota KOVO Ždánice TATRAN Kohoutovice SŽB 3:1 (1:1)

Střelci: 32. Sekanina Petr, 38. Goj Tomáš, 42. Goj Tomáš – 23. Bohó Damián

SESTAVA: Oborný – Bohó, Bútora, Diviš, Komárek, Lichka, Nippert, Ondráček, Pařízek, Rypal, Škaroupka, Šlancar, Jindra (06).

Naše „béčko“ vstoupilo do utkání i přes přetrvávající obrovskou marodku velice dobře a celý první poločas se nesl v duchu naší výrazné herní převahy. Z té jsme však po sérii nevyužitých šancí vytěžili jedinou branku, kterou vstřelil Damián Bohó.

A protože soupeř se z ojedinělého útoku dokázal prosadit také, odcházelo se do kabin za nerozhodného stavu 1:1.

Bohužel do druhého poločasu nastoupily úplně jiné Kohoutovice, které si nedokázaly pořádně přihrát, vymyslet kloudnou fotbalovou akci, natož pak ohrozit branku soupeře. Ten se naopak radoval ještě dvakrát a díky tomu si na své konto připsal tři body za výhru 3:1. Na tomto výsledku se zcela jistě podepsal i fakt, že díky stále se zvětšující marodce hráli někteří kluci své třetí mistrovské utkání ve čtyřech dnech.

A z toho důvodu je velkým ponaučením pro trenéry a vedení týmu z tohoto celého čtyřdenního maratónu to, že občas i s 35 – ti členným hráčským kádrem máte nakonec díky marodce a zraněním problém poskládat jakoukoliv alespoň základní sestavu na zápas… A hlavně se už příště lidově řečeno nenechat nikým „ukecat“, že když je tak široký kádr, tak se to dá v pohodě a „suchým triku“ přece v jednom týdnu odehrát…

Sportovní klub Slatina TATRAN Kohoutovice MŽA 3:9 (2:3)

Střelci: 2. Příkaský Michal, 27. Příkaský Michal, 41. Příkaský Michal – 13. Haminger Vojtěch, 17. Říha Lukáš, 26. Haminger Vojtěch, 34. Králík Adam Miroslav, 41. Haminger Vojtěch, 42. Petkovský Alex nathan, 43. Petkovský Alex nathan, 56. Haminger Vojtěch, 57. Haminger Vojtěch

Tělovýchovná jednota KOVO Ždánice TATRAN Kohoutovice MŽB 3:4 (2:2)

Střelci: 26. Selucký Petr, 28. Selucký Petr, 37. Selucký Petr – 9. Vaculík Jakub, 22. Haminger Vojtěch, 55. Holátko Kryštof (vl.), 58. Haminger Vojtěch