Fotbalový oddíl

A mužstvo doma překvapivě podlehlo Medlánkám

by on Říj.01, 2018, under Muži, Novinky v oddílu

TATRAN Kohoutovice A FC MEDLÁNKY A 1:3 (1:0)

Střelci: 11. Havlíček Adam (pen.) – 50. Blahoudek Dominik (pen.), 63. Čermák Michal, 78. Šimoníček Stanislav
Sestava: Uhlíř (46.Stiborek) – Rumler(80.Varga), Jankulár, Mezera, Kajanovič, Žáček(87.Brabec), Krejčí, Nevřivý, Vodák, Havlíček(69.Pyšík), Hála M.(Hála O.)
    Druhou porážku v sezóně nám doma uštědřily Medlánky. Byť jsme byli favoritem a hosté ještě přijeli s oslabeným kádrem, projevilo se, že proti celkům odspodu tabulky se nám nedaří. Šli jsme sice brzy do vedení po penaltové trefě Havlíčka za faul na Vodáka a první půli jsme byli jasně lepší, více drželi míč a kombinovali, Medlánky však pozorně bránily a do vyložených situací nám moc nepouštěly. Hosté se snažili kontrovat brejky, při jednom z nich se při výběhu a následném střetu s protihráčem zranil Uhlíř a v poločase odstoupil, nahradil jej Stiborek. Naše šance v první půli zahodili Hála, Mezerovo zakončení skončilo na tyči.

     Do druhé půle jsme šli s úmyslem vstřelit co nejdříve druhý gól, ovšem záměr je jedna věc, ale dění na place věc druhá. Hned v 50.min. nešetrně a hlavně zbytečně fauloval, ve chvílích, kdy si Stiborek sbíral míč, na penaltě Rumler, z nařízené penalty hosté srovnali stav. Citelně jsme znervózněli, naopak soupeře branka nastartovala a hned ho bylo plné hřiště. Přicházeli naše chyby a Medlánky jich využívali. V 63. jsme propadli na pravé straně, na zakončení k přední tyči byl Stiborek krátký. O pár minut později můžeme srovnat Pyšíkem, odkrytou branku však minul. Poslední střeleckou tečku udělali v utkání opět hosté, náš nedůraz v našem pokutovém území potrestali třetí brankou a po zásluze si odvezli tři body.

Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!