Ve středeční dohrávce KP žáků doma proti Svratce úspěšní pouze mladší

od Zář.27, 2018, v Novinky v oddílu, Starší žáci

TATRAN Kohoutovice SŽA – FC Svratka Brno 0:4 (0:3)

STŘELCI: 6. Kryštof Dan, 24. Bartuschek Dominik, 32. Kryštof Dan, 63. Bartuschek Dominik
SESTAVA: Palán (Oborný) – Bohó, Bútora, Diviš, Dvořák, Hrdina, Jedlička, Komárek, Kotek, Lichka, Novotný, Ondráček, Sázavský, Sedlařík, Šlancar, Tvrdý

V dnešním zápase jsme u nás na domácím hřišti přivítali FC Svratku Brno a hned od první minuty jsme dali jasně najevo, že to bude tvrdý boj. Kluci k zápasu přistoupili velmi zodpovědně, prvních 10 minut se hrálo na polovině soupeře. Svratka se však nakonec přece jen dokázala dostat do vedení, a to zejména díky výškové převaze a důrazné hře. Do poločasu bohužel přidala ještě další dvě branky, takže do šaten se o poločase šlo za pro nás nepříznivého stavu 0:3.

My jsme soupeře ohrožovali celý zápas zejména ze stran, vytvářeli si šance, ale ty jsme nedokázali proměnit. Postupem druhého poločasu Svratka pomalu přebírala otěže zápasu, což nakonec vyvrcholilo gólem na 0:4. Nutno podotknout, že několik dalších vyložených šancí zlikvidoval Marek Palán, který nejen dnes předvedl velmi dobrý výkon. Pochvala však patří celému týmu, všichni kluci bojovali až do úplného závěru, ale vytoužené branky jsme se nakonec bohužel nedočkali.

Zápasy s takto kvalitními a vyspělými mužstvy jsou pro naše kluky tím největším přínosem a doufáme, že se s takovými soupeři budeme střetávat co nejčastěji a budeme předvádět stejně bojovné výkony jako dnes!

TATRAN Kohoutovice MŽA – FC Svratka Brno 2:1 (0:1)

STŘELCI: 45. Jindra Jan, 47. Jindra Jan – 7. Votava Ondřej