Fotbalový oddíl

Starší žáci A i B o víkendu bodovali naplno

by on Zář.26, 2018, under Novinky v oddílu, Starší žáci

TATRAN Kohoutovice SŽA – FC Boskovice  4:3 (3:1)

STŘELCI: 5. Bohó Damián, 15. Hrabec Vladimír (vl.), 30. Bohó Damián, 65. Jedlička Adam – 33. Hrdina Filip (vl.), 56. Opluštil Libor (pen.), 68. Marek Leoš
SESTAVA: Palán – Bauer, Bohó, Diviš, Dokoupil, Hrdina, Jedlička, Kalvoda, Komárek, Kotek, Novotný, Oborný (B), Sázavský, Škaroupka, Škubica, Šlancar, Tvrdý

Krajský přebor pokračoval dalším kolem, tentokrát nám byl soupeřem aktuálně třetí tým tabulky. První poločas jsme odehráli velmi dobře. Hezkými kombinacemi s jistou koncovkou jsme Boskovicím odskočili až na skóre 3:0. Dvě minuty před koncem poločasu soupeř snížil a navíc pro zranění musel odstoupit náš kanonýr Tomáš Dokoupil. Toho však v tomto zápase plně zastoupil dvěma góly ve formě hrající Damián Bohó.

Druhý poločas už tak fotbalový nebyl. Spíš se bojovalo o každý metr hřiště a v 56. minutě se protivník po proměněné penaltě dotáhl na rozdíl jednoho gólu. Následně v 65. minutě po krásné střele vsítil branku Adam Jedlička a mohl být klid. Ale nebyl. Dvě minuty před koncem po rohovém kopu a našem špatném pokrytí snížily Boskovice umístěnou hlavičkou na 4:3. Vyrovnat soupeři kluci už zodpovědným výkonem však nedovolili.

Kluci si opět zaslouží velikou pochvalu za přístup k utkání. Nevypustí jediný souboj, žádný míč pro ně není předem ztracený a snaží se celou dobu hrát kombinační fotbal, i když je to pro ně někdy, jako nováčka této soutěže, opravdu hodně fyzicky náročné.

TATRAN Kohoutovice SŽB – FK Hodonín B 7:4 (3:1)

STŘELCI: 7. Jedlička Adam, 11. Dvořák Tomáš, 27. Tvrdý Lukáš, 48. Bohó Damián, 50. Dvořák Tomáš, 55. Bohó Damián, 64. Diviš Vojtěch – 6. Beneš Roman, 42. Holub Jan, 63. Beneš Roman, 69. Šural Jakub
SESTAVAOborný – Bohó, Diviš, Dvořák, Hrdina, Jedlička, Joukl, Kalvoda, Komárek, Novotný, Ondráček, Pařízek, Sedlařík, Stašek, Škaroupka, Tvrdý.

V dalším utkání krajské 1.B třídy se na domácím hřišti utkalo žákovské kohoutovické béčko s béčkem Hodonína. Naši chlapci do zápasu vstoupili velmi dobře, a ačkoliv se do vedení dostali nejprve hosté, hned vzápětí se nám podařilo srovnat a následně také dostat vedení na svou stranu. A tak to také zůstalo až do konce a my se mohli radovat z další výhry.

Pro nás je však důležitější předvedená hra, kterou jsme se prezentovali a která byla na velice slušné úrovni. Nutno podotknout, že obdobným způsobem se ukázali i hosté, takže všichni přítomní diváci mohli odcházet spokojení ze shlédnutí velice kvalitního a ofenzivního fotbalu z obou stran.

TATRAN Kohoutovice MŽB – FK Hodonín B 3:8 (0:5)

STŘELCI: 41. Hlávka Jan, 44. Duroň Tomáš, 46. Vaculík Jakub – 1. Popelka Martin, 3. Salajka Štefan, 10. Kůřil Matěj, 23. Bohunský Martin, 29. Tichý Filip, 32. Popelka Martin, 40. Salajka Štefan, 54. Tichý Filip

Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!