Mladší žáci A: MU KP Tatran – FC Boskovice

od Zář.24, 2018, v Mladší žáci, Novinky v oddílu

Po kruté lekci z minulého kola se soupeřem z Kuřimi ( 4:12 ), nás čekalo další těžké utkání a to s týmem Boskovic. Do té doby neporažené mužstvo ( 6 0 0…18b 42:5 ) přijelo

na naše hřiště s velkým sebevědomím a s úmyslem odvézt si tři body i z Tatranu. Od prvních minut ale bylo vidět, že se naši borci z minulého utkání poučili a od prvních minut byli více než vyrovnaným soupeřem. Navíc svojím přístupem, nasazením a velkou chutí do hry, dostali soupeře pod tlak, který vyústil již ve 4. min. v naši první branku. Prakticky hned po rozehrávce jsme vytrvalým a skvělým napadáním donutili soupeře k chybě a po další minutě už to bylo 2:0. Od té doby jsme hráli velmi zodpovědně a hosty nepouštěli do žádných vyložených šancí. Do poločasu padlo na každé straně ještě po jedné brance a do kabin se odcházelo za stavu 3:1. Branka na 4:1 ve 39. min. definitivně zlomila odpor hostujícího mužstva a navíc, když jsme dali v rozmezí 41-51 min. další čtyři branky, bylo po zápase. Odehráli jsme velmi kvalitní utkání a ač byl výsledek 8:2, důležitá byla hlavně předvedená hra.

TATRAN – FC Boskovice   8:2   ( 3:1 )

branky: Richter 3, Duroň 2, Haminger, Králík, Jindra

sestava: Oborný, Duroň, Lipi, Richter, Haminger, Vaculík, Jindra, Vlasák, Labuda, Králík