Fotbalový oddíl

Středeční dvojutkání našich st. žáků (pohár i MU) přineslo hodně rozdílné výsledky

by on Zář.24, 2018, under Novinky v oddílu, Starší žáci

Tatran Kohoutovice SŽB – FK Mutěnice 14:0 (4:0)

Střelci: 3. Grmolec Tomáš (vl.), 21. Dokoupil Tomáš (pen.), 30. Tvrdý Lukáš, 31. Jindra Jan, 45. Jedlička Adam, 51. Tvrdý Lukáš, 53. Dokoupil Tomáš, 55. Jedlička Adam, 58. Dokoupil Tomáš, 64. Tvrdý Lukáš, 65. Dokoupil Tomáš, 66. Jedlička Adam, 67. Tvrdý Lukáš, 70. Diviš Vojtěch

SESTAVA: Palán – Diviš, Dokoupil, Hrdina, Jedlička, Kalvoda, Komárek, Lichka, Novotný, Sázavský, Sedlařík, Škubica, Tvrdý, Jindra

V dalším kole krajské 1.B třídy přeboru jsme se utkali s týmem Mutěnic, který se aktuálně nachází na posledním místě tabulky. Od prvního hvizdu rozhodčího až do konce se hrálo prakticky na jednu bránu. Kluci se fotbalem bavili a vytvářeli si po hezkých kombinacích gólové šance. Konečné skóre 14:0 bylo pro soupeře ještě milosrdné. Spoustu dalších gólových šancí bohužel kluci nevyužili, koncovku vyřešili zbrkle a špatně.

Nicméně pochvalu si zaslouží, a to zejména za to, že i za rozhodnutého stavu se neustále snažili hrát kombinačně a soupeře nepustili prakticky vůbec k ničemu.

Současně se zápasem krajské 1.B třídy se hrálo i 1. kolo Krajského poháru starších žáků, které nás přivedlo do Blanska proti místnímu FK Blansko. Zde až na pár výjimek dostali šanci ukázat se hráči „B“ týmu a mohli tak nasadit trenérům brouky do hlav pro případné následné áčkové sestavy. Nominovaní však k tomuto zápasu přistoupili po svém a domácím fotbalistům podlehli 7:1. Příčinu této vysoké porážky hledejme zejména v přístupu našich hráčů, který byl až na výjimky alarmující, tristní a naprosto neprofesionální. A s tímto se my jako trenéři rozhodně nehodláme spokojit a vyvodíme z toho  patřičné závěry.

FK Blansko – Tatran Kohoutovice SŽ 1:7 (0:3)

SESTAVA: Oborný – Bauer, Bohó, Dvořák, Joukl, Kmec, Kotek, Nippert, Ondráček, Pařízek, Stašek, Škaroupka, Šlancar.


Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!