Z žáků dokázali zvítězit jen SŽA, obojí mladší obdrželi tucet i vícero branek…

od Zář.17, 2018, v Mládež, Novinky v oddílu

TATRAN Kohoutovice SŽA  – FC Kuřim 8:3 (3:2)

STŘELCI: 1. Tvrdý Lukáš, 13. Jedlička Adam, 23. Dokoupil Tomáš, 39. Dokoupil Tomáš, 42. Dokoupil Tomáš, 46. Dokoupil Tomáš, 52. Jedlička Adam, 65. Jedlička Adam – 20. Dobrovolný Adam, 26. Dobrovolný Adam, 69. Deufner Ondřej (pen.)

SESTAVA: Palán – Bohó, Diviš, Dokoupil, Dvořák, Jedlička, Joukl, Komárek, Kotek, Lichka, Novotný, Pařízek, Skalník, Škubica, Tvrdý, Jindra

V 5. kole krajského přeboru přivítali starší žáci na domácí půdě mladé fotbalisty z Kuřimi. Úvod utkání nám vyšel a brzy jsme dostali do vedení. Potom však následovalo několik trestuhodně neproměněných šancí a díky naší nedůslednosti v obranné činnosti bylo v poločase skóre 3:2.

V druhé půli kluci začali plnit důsledněji své úkoly na hřišti a také díky tomu se konečné skóre zastavilo na stavu 8:3, kdy soupeř aspoň opticky snižoval z penalty v poslední minutě.

Je nutno všechny hráče pochválit za reakci v poločasové přestávce, po které jsme situaci na hřišti naprosto ovládali a nepřipustili tak žádné drama.

TATRAN Kohoutovice MŽA – FC Kuřim 4:12 (2:6)

STŘELCI: 11. Jindra Jan, 28. Fejta Matyáš, 41. Jindra Jan, 45. Haminger Vojtěch – 9. Dobrovolný Adam, 16. Dobrovolný Adam, 18. Hury Jiří, 20. Polášek David, 22. Polášek David, 29. Dobrovolný Adam, 34. Dobrovolný Adam, 40. Polášek David, 46. Polášek David, 47. Dobrovolný Adam, 52. Polášek David, 59. Polášek David

TJ Moravan Lednice – TATRAN Kohoutovice SŽB 6:3 (2:0)

STŘELCI: 9. Adámek Dominik, 34. Adámek Dominik, 37. Vala Lukáš, 44. Gajdoš Ondřej, 68. Hlavňovský Ondřej, 70. Hlavňovský Ondřej – 62. Hrdina Filip, 65. Kalvoda Ondřej, 66. Sázavský Tomáš

SESTAVA: Oborný – Bauer, Bútora, Hrdina, Kalvoda, Kocman, Nippert, Ondráček, Sázavský, Sedlařík, Stašek, Škaroupka, Šlancar, Duroň, Richter

Další kolo krajské 1.B třídy sehráli naši kluci na hřišti Moravanu Lednice. Od začátku bylo jasné, že to bude těžký zápas, protože soupeř nastoupil v základní sestavě s pěti velmi vyspělými a vysokými chlapci. Jako již tradičně jsme drželi více míč na kopačkách a snažili se o trpělivou kombinační hru, která je nám vlastní. Bohužel se nám v prvním poločase nepodařilo ani jednu z našich akcí dotáhnout ke gólu. Ty dával po brejcích soupeř, jehož fyzická a výšková převaha byla znatelná… Důraz, se kterým na nás kluci z Lednice vyrukovali, byl velmi často za hranou, ale sudí toto velmi benevolentně toleroval. Až za stavu 4:0 v náš neprospěch přišla mezi 62. až 66. minutou naše chvíle, kdy jsme soupeře jednoznačně přehrávali, a výsledkem byly tři naše branky v rychlém sledu.

Vyrovnat se nám však již nepodařilo, protože v úplném závěru utkání jsme po dvou po sobě následujících hrubých individuálních chybách opět dvakrát inkasovali a bylo rozhodnuto. Ale i tak kluci nezklamali a jejich po celých sedmdesát minut pohledná kombinační hra je velkým příslibem do budoucna.

TJ Moravan Lednice – TATRAN Kohoutovice 14:0 (3:0)

STŘELCI: 11. Hlavatý Daniel, 22. Čoma Tomáš, 23. Vrzal Lukáš, 31. Schallenberger Michal, 32. Čoma Tomáš, 37. Schallenberger Michal, 44. Režnák Kryštof, 46. Furch Martin, 49. Veverka Martin, 50. Schallenberger Michal, 51. Furch Martin, 55. Hlavatý Daniel, 57. Hlavatý Daniel, 60. Filipovič Roman