Fotbalový oddíl

Dorostenci napodobili „áčkové“ žáky, doma rozstříleli Vel.Mez.

by on Zář.13, 2018, under Dorost, Novinky v oddílu

TATRAN Kohoutovice SD – FC Velké Meziříčí 4:0 (0:0)

STŘELCI: 72. Pyšík Ondra, 80. Martini David, 88. Pyšík Ondra, 90. Pyšík Ondra

TATRAN Kohoutovice MD – FC Velké Meziříčí 7:0(3:0)

Sestava: Palán – Lipovský, Šulák, Komárek, Černý – Zatloukal (41. Koukal), Procházka, Richter, Mládek, Brabec (65. Baláč) – Ryš (65. Dokoupil)

Branky: 11. Mládek, 18. Brabec, 39. Ryš, 59. Ryš, 74. Dokoupil, 77. vlastní, 80. Šulák

Zápas s posledním týmem tabulky byl od začátku do konce naprosto jednoznačný. Drželi jsme míč a snažili jsme se prokousat přes zhuštěnou obranu soupeře. Po deseti minutách marné snahy se nám to pak během chvíle povedlo dvakrát, i nadále jsme byli stále na míči, bohužel jsme se občas utápěli v nepřesných kombinacích, chyběl větší moment překvapení a více klidu a rozvahy v zakončení, dvakrát jsme během dvou minut trefili břevno.

Druhá půle, kdy hostům už evidentně docházely síly, byla už doslova na jednu branku, hostující gólman pochytal několika výbornými zákroky minimálně pět našich tutovek a držel svůj tým na přijatelném rozdílu, v poslední desetiminutovce ale i on ještě třikrát inkasoval. Nebezpečného útočníka hostí jsme, stejně jako jeho spoluhráče, nepustili za celý zápas na dostřel naší brány, naše defenzíva si tak mohla připsat další nulu.

Slovo trenéra: Jednoznačný zápas, soupeř nás bohužel nepřinutil ke stoprocentnímu nasazení, často byly naše kombinace pomalé, když jsme si byli schopni dvakrát třikrát po sobě rychle narazit míč a nabídnout se do volného prostoru, hned jsme se ocitli v šanci, i ty jsme tentokrát často neřešili příliš ideálně. I tak pohodové vítězství, které ale nelze přeceňovat, soupeře takových kvalit už určitě v této soutěži nepotkáme.

Petr Mládek


Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!