St. i ml. žáci „A“ doma s Ratíškovicemi bodovali naplno

od Zář.13, 2018, v Mládež, Novinky v oddílu

TATRAN Kohoutovice SŽA – FK Baník Ratíškovice 3:1 (2:1)

STŘELCI: 4. Dokoupil Tomáš, 22. Dokoupil Tomáš, 41. Sázavský Tomáš – 20. Jurkovič Hynek

SESTAVA: Palán – Bohó, Diviš, Dokoupil, Hrdina, Joukl, Kalvoda, Komárek, Lichka, Novotný, Ondráček, Sázavský, Sedlařík, Skalník, Škaroupka, Tvrdý

V dohrávce 3. kola krajského přeboru jsme na domácí půdě přivítali soupeře z Ratíškovic. Vstup do utkání nám vyšel na jedničku a už od 4. minuty jsme díky brance Dokoupila vedli 1:0. Jinak se hrálo poměrně vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách, z nichž hosté tu svou proměnili ve 20. minutě a srovnali tak na 1:1. vyrovnaný stav však netrval dlouho a přesně po dvou minutách jsme díky výborné akci po pravé straně hřiště a následnému zakončení Tomáše Dokoupila strhli vedení opět na svou stranu – 2:1.

Úvod druhého poločasu se nám znovu povedl, když se ve 41. minutě po rohovém kopu skvělým náběhem uvolnil Tomáš Sázavský a zakončil na konečných 3:1.

Oba týmy zaslouží pochvalu za předvedenou hru, díky níž si také vypracovaly velké množství šancí. My jsme ty své dokázali proměnit a také proto se můžeme radovat z dalšího vítezství. Po čtyřech odehraných kolech je náš „A“ tým zatím bez ztráty jediného bodu v popředí tabulky této žákovské kategorie.

TATRAN Kohoutovice MŽA – FK Baník Ratíškovice 7:2 (3:1)

STŘELCI: 5. Lipi Filip, 23. Vlasák Adam, 30. Vlasák Adam, 38. Haminger Vojtěch, 53. Haminger Vojtěch, 60. Jindra Jan, 60. Jindra Jan – 6. Luňák Šimon, 51. Lacko Martin
      Dohrávka odloženého utkání s týmem Ratíškovice/Dubňany byla od prvních minut v režii našich hráčů, kteří si vytvořili spoustu gólových příležitostí. V páté minutě otevřel skóre Filip Lipi ( 1:0 ). Ovšem prakticky z rozehrávky soupeř vyrovnal a vypadalo to, že utkání bude opět velmi vyrovnané, tak jako na ČAFC ( výhra 5:4 ). Naši hráči se ale rychle otřepali a jeden útok za druhým se valil na brankáře soupeře. Bohužel ale zapomněli před zápasem zřejmě seřídit mířidla a všechny střely létaly vedle brány. I herně se kluci dost hledali. Až 23. minuta a trefa Adama Vlasáka přinesla do našich řad jisté uklidnění. Tam nastal i zlom v celém zápase, kdy jsme začali soupeře jasně přehrávat a z vypracovaných šancí padaly konečně i branky. Skóre se zastavilo na výsledku 7:2 a po právu jsme si připsali další tři body za vítězství.                             -trenér Vudka-