Fotbalový oddíl

Dorostenci z Hodonína nepřivezli ani bod

by on Zář.11, 2018, under Dorost, Novinky v oddílu

FK Hodonín – TATRAN Kohoutovice SD 5:1 (3:0)

Střelci: 17. Křižka Jakub, 21. Ševčík Michal, 27. Polách Ondra, 73. Křižka Jakub, 84. Pecha Adam – 51. Zedníček Adam

FK Hodonín – TATRAN Kohoutovice MD 2:0 (0:0)

Střelci: 45. Papež Sebastian (pen.), 53. Jáger Tibor
Sestava: Palán – Lipovský (55. Černý), Šulák, Komárek, Baláč – Jedlička, Richter (55. Brabec), Procházka, Mládek, Zatloukal (64. Dokoupil) – Ryš
Zápas na půdě velkého favorita měl podobný průběh jako před týdnem v Třebíči. Urostlejší a zkušenější domácí byli více na míči, kombinovali převážně ve středu pole a snažili se prokousat přes naši zformovanou obranu. Během první půle byly pro nás největším nebezpečím centrované míče do šestnáctky, u kterých se dokázali prosazovat domácí vysocí hlavičkáři, a třikrát jsme měli štěstí, když míče jen těsně míjely naši branku. My jsme opět spoléhali na rychlé brejky, které byly pro domácí obranu nebezpečné, a z nich jsme také měli největší šanci prvního poločasu, bohužel Zatlecovu střelu už skoro do prázdné zablokoval hodonínský obránce.

Druhá půle začala pro nás nešťastně, domácí proměnili přísně nařízenou penaltu a o chvíli později jsme po dalším nasimulovaném pádu hodonínského útočníka, přímém kopu a úspěšné hlavičce prohrávali o dvě branky. Následovala pasáž, kdy se více mluvilo a dohadovalo, než hrálo, ale poslední čtvrthodinu se naši kluci nadechli k náporu, zatlačili soupeře na jeho polovinu a snažili se o skórování, domácí obrana ale zůstala pevná a tak naše snaha nakonec vyzněla naprázdno.
Slovo trenéra: Kluci opět zaslouží pochvalu za přístup k tomuto těžkému zápasu. Soupeř byl fotbalovější a silnější, ostřílený z těžkých bitev, ale naši borci se nezalekli, ve velkém vedru na rozžhavené umělce dřeli a v závěrečné fázi zápasu, kdy cítili křivdu za obdržené branky, dokonce domácí dokázali přitlačit na jeho polovinu. Opět se tak mohli přesvědčit, že při zodpovědném přístupu a snaze o kombinační fotbal, jsou schopni odehrát celkem vyrovnaný zápas s jakýmkoliv soupeřem.
Petr Mládek


Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!