SŽA i MŽA vítězili v Rosicích, „béčka“ doma vysoko podlehli Spartě

od Zář.10, 2018, v Muži

FC Slovan Rosice – TATRAN Kohoutovice SŽA 2:4 (2:2)

Střelci: 18. Mutina Tadeáš, 19. Mutina Tadeáš – 13. Dokoupil Tomáš, 31. Bohó Damián, 38. Dokoupil Tomáš, 70. Bohó Damián
SESTAVA: Palán – Bohó, Dokoupil, Kalvoda, Kmec, Komárek, Kotek, Novotný, Sázavský, Skalník, Škubica, Šlancar, Tvrdý, Jindra
V dalším kole krajského přeboru zavítali starší žáci do nedalekých Rosic. Trávník byl hodně mokrý, což zejména v první půli nadělalo našim klukům hodně starostí a vyplývaly z toho individuální chyby, po nichž padly oba soupeřovy góly. I proto byl námi prezentovaný výkon pod naše možnosti.
Ve druhém dějství přišlo z naší strany výrazné zlepšení a díky dvěma rychlým akcím s perfektní koncovkou jsme si z Rosic nakonec odvezly všechny tři body za konečné vítezství 4:2.
Utkání nabídlo přítomným divákům strhující podívanou s mnoha šancemi na obou stranách a jen špatná volba zakončení připravila oba týmy o vstřelení dalších branek. Kluci znovu zaslouží pochvalu za bojovnost, kterou v utkání předvedli a díky níž strhli vývoj zápasu ve druhé půli ve svůj prospěch, byť se jim v prvním poločase nedařilo.

FC Slovan Rosice – TATRAN Kohoutovice MŽA 1:3 (1:0)

Střelci: 13. Klíma Petr – 33. Haminger Vojtěch, 41. Fejta Tadeáš, 46. Haminger Vojtěch

TATRAN Kohoutovice SŽB – FC Sparta Brno 2:16 (1:3)

Střelci: 13. Dvořák Tomáš, 62. Dvořák Tomáš – 2. Špaček Šimon, 12. Špaček Šimon, 15. Klepárník Michael, 36. Špaček Šimon, 41. Malishevskyy Vadym, 23. Roštínský Lukáš, 47. Valenta Filip, 48. Roštínský Lukáš, 52. Valenta Filip, 53. Špaček Šimon, 60. Klepárník Michael, 61. Mach Marek, 64. Roštínský Lukáš, 66. Voštera Tadeáš, 68. Špaček Šimon, 69. Klepárník Michael

TATRAN Kohoutovice MŽB – FC Sparta Brno 0:13 (0:6)

Střelci: 3. Svrčina Alfred, 6. Levínský Marek, 8. Hrazdíra Matěj, 10. Kalina Lukáš, 13. Kalina Lukáš, 18. Vévoda Patrik, 33. Maňák Marek, 35. Krejčí Jakub, 38. Körner Jakub, 50. Vévoda Patrik, 53. Levínský Marek, 55. Svrčina Alfred, 60. Levínský Marek