Vložené středeční kolo přineslo body jen SŽA a MŽA na ČAFCe, „béčka“ body z Bzence nepřivezla

od Zář.06, 2018, v Mládež, Novinky v oddílu

ČAFC Židenice 2011  – TATRAN Kohoutovice SŽA 1:2 (1:1)

STŘELCI: 21. Mihok Benedikt – 33. Bohó Damián, 56. Bohó Damián

SESTAVA: Palán – Bohó, Diviš, Dokoupil, Jedlička, Jiříkovský, Kmec, Komárek, Kotek, Lichka, Novotný, Sázavský, Stašek, Škubica, Tvrdý

Další kolo krajského přeboru jsme sehráli na horké půdě ČAFC Židenice. Soupeř, jenž skončil v minulém ročníku krajského přeboru na druhém místě, byl od začátku zápasu velmi aktivní a důrazný, což naše kluky trochu zaskočilo. Aktivita nám sice nechyběla, ale hráči Židenic byli agresivnější v osobních soubojích. Postupem času se hra vyrovnala a na obou stranách byly vidět pěkné kombinační akce. Ale i tak to byl nadále neúprosný boj o každý metr hřiště.

Soupeř byl na míči velice dobrý, 2x nás zachránilo břevno, několikrát v brance bezchybný Marek Palán. Ale i my jsme chvílemi pěkně zatápěli kolem soupeřovy šestnáctky, nicméně nakonec tuto první část přetahované vyhrála Čafka vstřelením svého prvního gólu. My jsme díky ještě vyšší aktivitě dokázali do poločasu zareagovat a po pěkné kombinační akci vstřelili vyrovnávací gól. Poločas tedy 1:1.

Druhý poločas byl kopií toho prvního. Boj o každý metr trávníku, pěkné individuální akce i kombinace na obou stranách. Rozhodnutí přinesla 56. minuta, kdy se trefil podruhé Damián Bohó po krásné akci a finální přihrávce Tomáše Dokoupila. Nutno uznat, že soupeř byl lepší a vyspělejší v práci s míčem, ale naši kluci zase ukázali o hodně větší vůli po vítězství. Všichni přistoupili k utkání opět velmi zodpovědně a zaslouží velkou pochvalu.

ČAFC Židenice 2011 – TATRAN Kohoutovice MŽA 4:5 (2:2)

STŘELCI: 17. Pavlík Roman, 24. Krška Michal, 50. Albrecht Marek, 59. Pavlík Roman – 9. Vaculík Jakub, 21. Jindra Jan, 36. Haminger Vojtěch, 48. Jindra Jan, 52. Petkovský Alex nathan

TJ Slovan Bzenec – TATRAN Kohoutovice SŽB 2:0 (1:0)

STŘELCI: 25. Prokeš Jakub, 68. Píštěk David

SESTAVA: Oborný – Bauer, Bútora, Dvořák, Hrdina, Kalvoda, Kocman, Nippert, Ondráček, Pařízek, Rypal, Sedlařík, Škaroupka, Šlancar

V dalším kole krajské 1.B třídy zavítali naši borci do Moravského Písku, kde změřili své síly se soupeřem z Bzence. Během celého utkání jsme byli po individuální i týmové stránce jednoznačně lepším mužstvem. Domácí se drželi především na dvé polovině hřiště v bloku a vyráželi do rychlých protiútoků. Zatímco naše šance zůstaly trestuhodně nevyužity, soupeř nám dal lekci z efektivity, kdy ze dvou ojedinělých útoků dvakrát skóroval a získal tak první body do tabulky.

Opticky jsme byli sice lepším týmem, ale i takové zápasy fotbal přináší. Pro trenéry je však velice důležité, že klukům nejde upřít snahu, bojovnost a zejména fotbalovost, což je cesta, kterou se chceme i nadále ubírat. Na čem budeme muset zapracovat, je bídná koncovka…

TJ Slovan Bzenec  – TATRAN Kohoutovice MŽB 4:3 (3:1)

STŘELCI: 17. Obdržálek Petr, 19. Vajdík Tomáš, 28. Obdržálek Petr, 56. Prokeš Jakub – 21. Králík Adam Miroslav, 46. Králík Adam Miroslav, 57. Králík Adam Miroslav