Muži A si pro tři body zajeli do Rájce-Jestřebí, oba góly vstřelil Vránek

od Zář.03, 2018, v Muži, Novinky v oddílu

FK Rájec-Jestřebí A – TATRAN Kohoutovice A  0:2 (0:2), 130 diváků | Rozhodčí: Králík Tomáš, Mrkvica Tomáš, Burgr Štěpán, Hranický Kamil

STŘELEC  : 12. Vránek Lukáš, 40. Vránek Lukáš
SESTAVA: Uhlíř – Jankulár, Mezera, Vránek, Krejčí, Kajanovič, Růna (55.Hilscher), Vodák (86.Widder), Žáček (71.Pohanka), Hála M., Varga
     Na poměrně hodně vzrostlý rájecký trávník jsme vyběhli bez několika opor. Chyběli Havlíček, Nevřivý, Proch, Rumler. Přesto od počátku udáváme tempo zápasu, domácí nám to dost často ulehčují zbytečnými ztrátami míčů a tak se hraje převážně na domácí polovině. Skóre otevíráme ve 12. min., když Vránek zpoza vápna vystřelil, střela to byla nepříliš prudká, ale umístěná k tyči a před strážcem domácí svatyně navíc míč skočil a skončil v síti. Postupně si vypracujeme vícero šancí, v jejich dotažení do brankového finále nám ale chybí přesnost, důraz, větší klid. Uklidňující druhou branku vsítil před přestávkou opět Vránek podobnou střelou, ovšem o poznání tvrdší.<

/div>

S nástupem do druhého dějství se nám nedaří zachytit očekávaný nápor rájeckých, jejich největší šanci v utkání ale Uhlíř vytěsnil na tyč a pak mimo. Pak ale opět přebíráme aktivitu a hru kontrolujeme, třetí branky se už ale nedočkáme, byť měl k hatricku hodně blízko Vránek, jeho hlavička pár minutek před koncem skončila mimo. Chvilku před tím ale po skrumáži vyhlavičkoval míč z brankové čáry Jankulár. Z naší strany povedené utkání, výkon zodpovědný, často s agresivním napadáním, které domácímu mužstvu moc nesedělo.