Áčkoví žáci přivezli z premiérového dvojutkání KP z Veselí n/Mor. všechny body

by on Srp.23, 2018, under Mladší žáci, Novinky v oddílu, Starší žáci

FC Veselí n. Moravou – TATRAN Kohoutovice SŽA 3:7 (2:3)

(hráno středa 22.8.2018 v 16:00, hřiště tráva Veselí nad Moravou)

Střelci: 9. Dokoupil, 14. Dokoupil, 31. Bohó, 37. Dokoupil, 48. Dokoupil, 55. Škubica, 61. Novotný

Sestava: Oborný / Palán – Diviš, Jedlička, Komárek, Novotný, Ondráček, Skalník, Bohó, Dokoupil, Kalvoda, Škubica, Šlancar

První zápas sezóny v Krajském přeboru nás jako nováčka přivedl do Veselí n. Moravou, loni třetího týmu této krajské soutěže. Již od prvního hvizdu rozhodčího jsme byli viditelně fotbalově vyspělejším týmem a dostávali se na dostřel soupeřovy branky. Naši snahu jsme korunovali v 9. minutě prvním gólem.

Soupeř se dostával do šancí zcela ojediněle, zejména díky naší špatné obranné činnosti a dvakrát nás za to gólově potrestal. I tak byl stav po první půli 2:3 v náš prospěch.

Po poločasové přestávce se naše hra v obraně diametrálně zlepšila, navíc se klukům začala dařit kombinační hra, po které jsme vstřelili velice pěkné další čtyři góly. Kluky musíme pochválit jak za kvalitní výkon celkově, tak zejména za obdivuhodnou fyzickou připravenost, díky níž si poradili s velkým vedrem, kdy zejména v druhém poločase soupeře zcela přejeli. Svou střeleckou pohotovost prokázal, jak začíná být zvykem , Tomáš Dokoupil.

FC Veselí n. Moravou – TATRAN Kohoutovice MŽA 2:7 (1:3)

Střelci: 27. Vacula Šimon, 32. Janoška Štěpán – 4. Oborný Jan, 19. Oborný Jan, 21. Jindra Jan, 34. Jindra Jan, 36. Oborný Jan, 40. Kolouch Patrik, 55. Kolouch Patrik