Fotbalový oddíl

Muži A přivezli první podzimní výhru z Dražovic

by on Srp.20, 2018, under Muži, Novinky v oddílu

Tělovýchovná jednota Dražovice A – TATRAN Kohoutovice, z.s. A 1:5 (1:1)

Střelci: 36. Krejčí Lukáš (vl.) – 28. Hála Marek, 51. Havlíček Adam, 62. Havlíček Adam, 64. Vránek Lukáš (pen.), 88. Hála Marek
Sestava TK: Uhlíř – Varga, Mezera, Jankulár, Kajanovič, Vodák (63. Růna), Vránek, Krejčí (68.Žáček), Nevřivý (73.Hilscher), Havlíček (66.Hála O.), Hála M.
      Hned od začátku svíráme na výborně připraveném trávníku domácí na jejich polovině, jejich obrana je častokrát pod velkým tlakem, naše zakončení je však stejně často hodně nepřesné a nedůrazné. Šance promarňují Vodák, Havlíček, Nevřivý, Hála a další. Dočkáme se po necelé půlhodině hry, když důrazný Nevřivý vyhraje souboj před domácí šestnástkou, míč se tak dostává k Hálovi M., který konečně nekompromisně zavěšuje pod břevno.

V další šanci se ocitá Havlíček, při průniku před domácího brankáře je v souboji sražen, píšťalka se ale neozvala. Z vedení se radujeme pouhých osm minut, v 36. min. si střílený centr z naší levé strany v souboji nešťastně sráží do vlastní sítě Krejčí.
Vstup do druhého poločasu nám vyšel výborně, pronikající aktivní Havlíček je v brejku faulován a hosté jdou do oslabení. Naši výraznou herní převahu zužitkujeme dvěma brankami Havlíčka. Nejprve zkušeně zakončuje po vniknutí do šestnástky, poté střelou k tyčí zpoza vápna uklidnil spoluhráče. O výsledku je rozhodnuto, Dražovicícím míč moc nepůjčujeme. Skóre ještě navyšujeme, v 64.min. je faulován Vodák, z následné penalty se Vránek nemýlí. Poslední střeleckou tečku uděláme v 88.min, když přetažený centrovaný míč Žáčka vrátil hlavičkou před branku Mezera a zde ho opět hlavičkou pohodlně dopravil do sítě Hála M.


Comments are closed.

Looking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!