Starší žáci A v přípravě jen těsně podlehli SK Líšeň

od Srp.17, 2018, v Novinky v oddílu, Starší žáci

(hráno středa 15. 8. 2018 v 17,00 Podolí)
Sestava: Oborný – Diviš, Jedlička, Joukl, Komárek, Novotný, Sedlařík, Bauer, Bohó, Lichka, Stašek, Škaroupka, Šlancar< Do zápasu jsme vstoupili s nasazením, které bylo patrné od 1. minuty. Soupeř se v první desetiminutovce nedostal do hry. Bohužel jsme z ojedinělé akce v 5. minutě inkasovali smolný gól. Následně se v 10. minutě opřel do míče za hranicí pokutového území Tomáš Bauer a krásnou střelou pod břevno zúročil naše dlouhotrvající obléhání líšeňské branky.

Po velmi pěkné kombinaci pak zvýšil střelou rovněž pod břevno střední záložník se zdá se nevyčerpatelným fyzickým fondem Vojta Diviš a poslal nás do vedení. To však netrvalo dlouho a Líšeň opět srovnala krok na 2:2. V 1. poločase jsme byli jednoznačně lepším a kompaktnějším týmem.

Po poločasové přestávce nás postupně začala Líšeň fyzicky převyšovat. I přes to se nám však podařilo jít zpět do vedení, kdy Tomáš Novotný po krásné individuální akci stříleným centrem zamířil přesně do branky. Líšeň se z posledních sil zmohla na obrat a díky dvěma brankám v poslední desetiminutovce rozhodla zápas ve svůj prospěch s konečným výsledkem 3:4.
Tento přípravný zápas z naší strany lze hodnotit jako velmi povedený, nabídl mnoho krásných kombinací a individuálních akcí, a je velkým příslibem do budoucnosti tohoto stále se sehrávajícího týmu. Je také nutno vyzdvihnout zodpovědný a bojovný přístup celého týmu, díky kterému jsme měli i několik dalších gólových příležitostí. Celý tým si zaslouží velkou pochvalu. Kluci v něm jasně ukázali, že jsou schopni být vyrovnaným soupeřem a úspěšně čelit i týmům z vyšších celostátních žákovských soutěží.