Muži „A“ dokázali zápas v Újezdě prakticky rozhodnout již v první čtvrthodině

od Kvě.28, 2018, v Muži

SK Újezd u Brna – TATRAN „A“ 1:5 (1:4)

STŘELCI: 14. Horáček Michal – 7. Božek Erik, 9. Božek Erik, 11. Hála Marek, 41. Kajanovič Adam, 80. Vránek Lukáš
SESTAVA: Uhlíř – Rumler, Mezera, Nevřivý, Kajanovič, Vránek, Vodák, Žáček (71.Růna), Proch (72.Pohanka), Božek (63.Havlíček), Hála
     Do utkání v Újezdě jsme vstupovali s vědomím, že domácí na jaře moc branek nedostávají, stejně tak ale ani nedávají, série sedmi remíz za sebou mluví za vše. Újezd navíc sebral body vedoucímu triu Slovanu, Zbraslavi i Tuřanům. Vstup do utkání nám vyšel parádně, vždyť již v 11. min. jsme vedli 3:0 a domácí byli zralí na ručník. Nicméně naší chybou v rozehrávce jsme jim hned vzápětí, ve 14.min., hodně pomohli ke snížení stavu. Přesto jsme i nadále dominovali, byli jsme více na míči, Uhlíř v naší brance byl téměř bez práce. Další branky jsme se dočkali krátce před přestávkou po pěkné akci Žáčka a Kajanoviče, přičemž druhý jmenovaný po sérii narážeček vnikl do šestnástky Újezda a zkušeně obstřelil jinak vynikajícího Nováčka.
    Druhá půle již byla převážně udržovací, hosté byli navíc oslabeni od 56.min. po vyloučení Hanuše za nemístnou kritiku sudí Vavřincové. Střelecký účet uzavřel v 80.min. Vránek, z hranice vápna svou přízemní střelu umístil přesně k tyči.