Z Třebíče po přestřelce odvezli bod jen ml. dorostenci, starší prohráli

od Kvě.27, 2018, v Dorost, Novinky v oddílu

SD: HFK Třebíč – TATRAN 4:1 (1:0)

STŘELCI: 28. Macek Adam, 47. Novák Pavel, 56. Bence Radim, 78. Mitáš Patrik – 74. Pyšík Ondra

Zcela zasloužené vítězství zachraňujících se domácích, kteří hráli s mnohem větší chutí, nasazením, méně kazili a dopředu byli mnohem nebezpečnější.

MD: HFK Třebíč – TATRAN 4:4 (2:3)
STŘELCI: 4. Svoboda Zbyněk, 17. Svoboda Zbyněk, 43. Přikryl Roman, 70. Přikryl Roman – 17. Pavliš David, 33. Ditrich David, 37. Ryš Štěpán, 72. Ditrich David
     Skóre se v tomto utkání, kdy jsme opět byli nuceni hrát bez řady opor, přelévalo ze strany na stranu. Nejprve jsme prohrávali rychlou brankou ze 4.minuty po ztrátě míče Václavkem na půlící čáře, následně jsme zvýšeným tlakem srovnali hlavičkou Pavliše po rohovém kopu v 17.min., abychom ještě v téže minutě opět prohrávali o branku. Do poločasu strháváme vedení na svoji stranu brankami útočného dua Ditricha a Ryše. O vedení přicházíme hned v začátku druhé půle, kde již bylo znát, že nám docházejí síly, zejména středové žákovské dvojici Mládkovi s Kohoutkem, kteří již měli za sebou dopolední zápas. Přesto držíme dlouho srovnaný stav, bohužel, v 70.min. vybídl nešťastnou zpětnou nahrávkou mezi stopery náš Černý ke skórování domácího útočníka, ten jí využil bez zaváhání. Mladí Kohouti se však rozhodli, že dnes bez bodu neodjedou a z posledních sil urvali zaslouženou remízu, když se osm minut před koncem podruhé trefil Ditrich.

Komentáře byly uzavřeny.