Muži „A“ v domácím derby s Jundrovem jednoznačně, hra ale příliš líbivá nebyla

od Kvě.01, 2018, v Muži, Novinky v oddílu

TATRAN Kohoutovice – SK Jundrov 4:0 (2:0)

STŘELCI: 7. Žáček František, 31. Hála Marek, 56. Hála Marek, 60. Božek Erik

SESTAVA: Uhlíř (70.Svoboda) – Mezera, Kajanovič, Varga, Rumler, Božek, Růna (60.Pohanka), Vodák (65.Krejčí), Žáček, Proch, Hála (72.Havlíček)

Kohouti šli na hřiště s jednoduchým pokynem: soupeře nepodcenit! Body jsme mu již dokázali přenechat v podzimní remíze na jeho hřišti, nyní jsme si nechtěli pokazit jarní pohodu. Jundrov od začátku bojoval srdnatě, tak jak se bojuje o záchranu. Nás uklidnila rychlá branka v 7.min., když Žáčkův přímý kop, nepříliš prudký, proklouzl hostujícímu brankáři mezi rukama a doslova se došoural za brankovou čáru. Pak jsme měli delší dobu více ze hry, ale nedokázali jsme se gólově prosadit. Podařilo se to až po půlhodině hry, když se na levé straně prosadil Vodák a střílený centr umístil do sítě Hála.

V druhé půli tempo zvolnilo, Jundrov zhušťoval střed hřiště a bránil ze své poloviny, my jsme jen těžko hledali skulinky v jeho defenzívě. Povedlo se to zase Hálovi, který vystihl malou domů, následná klička brankáři i trefa z úhlu byla také úspěšná, třígólové vedení a lavička Kohoutů se postupně vyprázdnila. Po hodině hry se konečně dočkal i střelec Božek. Nejprve se ale v souboji u brankové čáry prosadil Vodák a získaný míč naservíroval právě našemu kanonýrovi. O zápase bylo rozhodnuto, ke cti soupeři nutno ale přiznat, že pak začal hrát více otevřený fotbal a hned bylo na hrací ploše živěji. Šance na obou stranách ale už zůstaly nevyužity. Domácí si tak připsali další body, sousedovi z vedlejší  čtvrti tak ale bohužel notně zkomplikovali jeho záchranářské boje.

 


Komentáře byly uzavřeny.