Muži A porazili doma Blížkovice, Uhlíř si připsal druhou jarní nulu

od Dub.08, 2018, v Muži, Novinky v oddílu

TATRAN Kohoutovice, z.s. – Tělocvičná jednota Sokol Blížkovice 4:0 (2:0)

STŘELCI: 14. Vránek Lukáš, 27. Vodák Vojtěch, 53. Proch František (pen.), 77. Nevřivý David

Uhlíř – Varga (80.Widder), Mezera, Kajanovič, Rumler (72.Nevřivý), Vránek, Proch, Žáček, Vodák (61.Krejčí), Růna (63.Havlíček), Hála (80.Kozumplík)

Momentálně třetí mužstvo tabulky do Kohoutovic přijelo s úmyslem odvézt si alespoň bod. Domácí naopak chtěli potvrdit tři body z Tuřan. Za svým úmyslem si šli úspěšněji Kohouti, měli více ze hry, poprvé se gólově prosadili ve 14. min. Vránkem, který se svým důrazem prosadil přes padajícího brankáře Blížkovic. Ti byli nebezpeční zejména při rohových kopech, zde se snažili zužitkovat svoji váhovou i výškovou převahu. Kohouti však hráli trpělivě, pozorně vzadu, aktivně dopředu a svoji územní převahu přetavili v druhý gól ve 27, min., když se Vodák prosadil hlavičkou před vybíhajícím brankářem.

S nástupem do druhé půle jsme očekávali nějaký nápor hostů ve snaze o korigování výsledku, ten se ale nedostavil. Naopak třetí, uklidňující branku, zaznamenali opět Kohouti po úspěšné penaltě Procha, trestal tak faul na Vodáka. Pak tempo hry trochu opadlo, brankově se ale ještě prosadil jeden z kvarteta kohoutovických dorostenců, Nevřivý dokázal hlavou usměrnit přetažený centr z levé strany, hostující gólman na něj sice konečky prstů sáhnul, mimo síť jej ale neyvytěsnil. Těsně před závěrem se mohli dočkat čestného úspěchu i hosté, míč se ale pouze otřel o tyč a skončil v zámezí.

Zasloužené tři body po zodpovědném výkonu domácích.


Komentáře byly uzavřeny.