Starší dorost v Pelhřimově nebodoval, mladší i v deseti vydřeli výhru 4:1

od Dub.01, 2018, v Dorost, Novinky v oddílu

FK Pelhřimov, z.s. SD – TATRAN Kohoutovice, z.s. SD 5:3 (2:0)

STŘELCI: 24. Zajíček David (pen.), 28. Štyx Jiří, 51. Rážek Dominik, 70. Štyx Jiří, 81. Bílý David – 47. Havlíček Adam (pen.), 60. Krejčí Lukáš, 88. Pyšík Ondra

Domácí v utkání vždy vedli, Kohouti se snažili dotahovat, jejich okénka v defenzívě je ale tentokrát stály všechny body s důrazným soupeřem…

FK Pelhřimov, z.s. MD – TATRAN Kohoutovice, z.s. MD 1:4 (0:2)

Sestava: Gec – Vojtek, Pavliš, Hanzl, Formánek, Zatloukal, Ditrich, Mládek, Černý, Dokoupil

STŘELCI: 76. Heřmánek Petr – 16. Pavliš David (pen.), 33. Ditrich David, 78. Mládek Petr, 80. Dokoupil Tomáš

Nadšeně bojující Kohouti, kteří od počátku utkání hráli v oslabení díky nepochopitelnému přístupu některých jejich „kamarádů“, si z města rekordů odvezli zaslouženě všechny body. Mladí Kohouti, se dvěma žáky v sestavě, svým elánem, nasazením, pohybem, vcelku úspěšně zacelili „díru“ po jejich chybějícím spoluhráči. Možná i to zmátlo hlavního sudího, který se až při nástupu do druhé půle, po přepočítání hráčů, otázal, kde máme „jedenáctého“… 🙂  Naší aktivitou zaskočení hosté se snažili přemoci naši defenzívu zejména dlouhými míči, s těmi si ale povětšinou naši obránci poradili, nebo končily v zámezí.

Zápas hodně bolel zejména Dokoupila, který se na hrotu osamoceně bil s urostlými stopery, dost je trápil, „odměnou“ za to pro něj bylo několikeré ošetřování za postranní čarou. Do vedení jdeme po proměněné penaltě Pavlišem, který tak trestal faul na pronikajícího Ditricha. Chvíli poté se síť za domácím brankářem rozvlnila podruhé, branka však nebyla uznána pro ofsajd. Dočkáme se však ve 33.min., když Ditrich vybojuje na pravé straně míč a po průniku do šestnástky zkušeně zakončil – 0:2.

V druhé půli pokračujeme v nasazeném tempu, které je však pro nás hodně vysilující. Není proto překvapením, když domácí v 76. min. snižují na 2:1 v době, kdy je ošetřován Dokoupil a na nosítkách s křečemi z hřiště odnesen Ditrich. Oba však nehodlají výhodu převahy tří hráčů v poli ponechat domácím déle, než je nezbytně nutné, vrací se do pole, aby byli přítomni dvěma našim brankám potvrzujícím naše nečekané vítězství. Trefili se žáci Mládek a Dokoupil..! Poklona od trenérů všem deseti statečným, kteří předvedli, že vůle po vítězství je někdy mnohem víc, než počet hráčů v poli.


Komentáře byly uzavřeny.