Mladší dorost podlehl v utkání dvou naprosto odlišných poločasů Slatině 6:2 (0:2)

od Bře.11, 2018, v Dorost, Novinky v oddílu

Sestava: Gec – Formánek, Pavliš, Komárek, Vojtek, Zatloukal, Ditrich, Černý, Divácký, Vaněk, Dokoupil, Lagoyda, Mandlík, Adámek, Plička, Brabec

Střelci TK: 2x Vaněk

V prvním poločase jsme nastoupili v sestavě přibližující se mírně ideálu k mistrovským utkáním. Hra byla vyrovnaná, Slatina si také vytvářela šance, nicméně buď čaroval navrátilec mezi tyčemi Gec, nebo střelci míjeli branku. My jsme v našich šancích také nebyli stoprocentní, dva úspěchy jsme však dokázali zaznamenat.

V druhé půli jsme více míchali sestavou, přece jen, jde stále o přípravu a tak šanci dostali i hráči z lavičky, kteří toho pravděpodobně v mistrácích mnoho neodehrají. Hra už postrádala plynulost, množily se nepřesnosti a sil také ubývalo. Výsledkem bylo 6! branek v naší síti a to jich ještě dost vychytal náš gólman. Slatina předvedla svou kvalitu, ne nadarmo je asi v popředí KP se ztrátou 4 bodů na první místo. My jsme zase v určitých pasážích hry dokázali déle kombinovat a poté zahrozit útočnými hroty Vaňkem a Dokoupilem, nezaznamenal jsem nešvary z minulosti – hádání, vlažný přístup. Děkuji pomoci z řad SŽ: Dokoupilovi, Adámkovi, Diváckému a tr. Lipovskému.