Tým ročníku 2009 uspořádal TURNAJ KAT. U9 na ZŠ Chalabalova

od Led.21, 2018, v Mladší přípravka + předpřípravka, Novinky v oddílu

V sobotu 20.1.2018 uspořádal náš oddíl TURNAJ na ZŠ Chalabalova pro kategorii mladších přípravek.
Do turnaje byly přizvány přední týmy městské soutěže – Tatran Kohoutovice U9, SK Líšeň, FC Svratka Brno, SK Žebětín a jako host tým starších kluků Tatran Kohoutovice U10. Turnaj organizačně zajistil náš obětavý tým ve složení A.Holub, M.Rypalová, D.Jakubčíková. Funkce rozhodčího turnaje se ujala známá fotbalová a trenérská osobnost – Dan Břežný. Velké poděkování patří dále zejména všem rodičům našich dětí, kteří připravili pro pozvané týmy úžasné pohoštění a doplnili náš bohatý bufet, který by nám mohli leckde závidět.
Turnaj byl odehrán systémem každý s každým v deseti zápasech (4+1) na 20 min. Náš tým MLPA (2009) po sportovní stránce navázal na předchozí vyrovnané výkony a v turnaji kde se nevyhlašovaly na závěr výsledky, postupně udolal všechny svoje soupeře. Nejprve jsme přehráli SK Žebětín (3:1), následně SK Líšeň (6:0) a tým FC Svratka Brno (6:1). Do posledního utkání proti sobě nastoupily nejúspěšnější týmy na turnaji – týmy Tatranu Kohoutovic 2009 a 2008. Utkání mělo opravdu sportovní náboj a bylo vyvrcholením turnaje. Po dvaceti minutách bylo skóre vyrovnané (3:3). A tak se 5 minut prodlužovalo systémem náhlé smrti. Napínavou zápletku ukončil v prodloužení Lukáš Mazuch, který pro 2009-tky urval v prodloužení vítězství. Kluci spontánně naskákali na vítězného střelce a radovali se jako by pravě vyhráli Champions League…
Kluci z ročníku 2008 odehráli celý turnaj velmi dobře, ani jednou v normální hrací době neprohráli a moc jim, stejně jako trenérům, za účast a za předvedenou hru děkujeme.


Komentáře byly uzavřeny.