Další remíza áčka, tentokrát v Jundrově

od Lis.06, 2017, v Muži, Novinky v oddílu

SK Jundrov – TATRAN Kohoutovice 1:1 (0:1)STŘELCI: 58. Valášek Martin – 25. Hála Marek

Sestava: Uhlíř – Vránek, Mezera, Kajanovič, Pavliš, Božek, Nešpor, Žáček, Proch, Hála, Janíček

Další díl seriálu o remízách Tatranu pokračoval, tentokrát „přes kopec“, v Jundrově. Nováček potřeboval každý bod, proto se dalo očekávat, že nás nečeká nic lehkého. Navíc se borci mezi sebou hodně znají, takže vzájemná rivalita jen dodávala další koření tomuto utkání. Vstoupili jsme do něho aktivně, hned po pár minutách zvonilo břevno domácí branky. Nicméně dalších našich šancí moc nepřibývalo, domácí defenzíva hrála velmi pozorně. Dočkali jsme se až ve 25.min., kdy se dokázal z otočky v okolí  penaltové značky prosadit Hála.

Další branky jsme se do poločasu nedočkali, hosté bránili v hlubokém bloku a nám se nedařilo přes takto zahuštěnou obranu prosazovat.

Do druhé půle jdeme se snahou co nejdříve vstřelit uklidňující druhý gól, ale hlavně neinkasovat. Tento záměr vzal za své hned v 58.min., když po rozehrávaném přímém kopu těsně za půlící čarou, nejsme schopni dlouho letící míč odehrát a tak si na něj, bez jakékoliv naší snahy o bránění, naběhl domácí hráč a hlavičkou podél Uhlíře srovnal skóre. Zbývající půlhodinka utkání se nesla ve znamení našeho trvalého tlaku, gól visel ve vzduchu, bohužel opakované šance Božka, Janíčka, Pavliše a dalších ke vstřelení branky nevedly. Ke konci utkání, když už jsme hráli opravdu vabank, měli největší šanci domácí, z úhlu však naši odkrytou branku netrefili.

Šestá remíza v podzimní části nás tedy nechá přezimovat na šesté příčce tabulky se ztrátou 9 bodů na vedoucí Zbraslav, nováčka soutěže.