Áčko si jelo do Krumlova pro letošní druhou porážku

od Lis.02, 2017, v Muži, Novinky v oddílu

FC Moravský Krumlov – TATRAN Kohoutovice 4:2 (0:1)STŘELCI: 49. Zelníček Lukáš, 50. Schwarz Petr, 59. Anders Josef, 81. Schwarz Petr – 45. Mezera David, 57. Pavliš Michal (pen.)

Sestava: Salajka – Vránek, Mezera, Kajanovič, Hála, Pavliš(84.Procházka), Tesařík(77.Nešpor), Božek, Vodák, Žáček(84.Pohanka), Janíček

Na rozdíl od množství odložených nedělních utkání z důvodu silných dešťů a větrů, v krumlovském údolí byla tráva solidně připravená, byť hodně mokrá a vyšší, nicméně o několik tříd kvalitnější, než naše, kohoutovická, kde se dopoledne odložilo utkání B-mužstva s Lokomotivou.

Vyhráváme los, hrajeme se silným větrem v zádech, chceme toho využít. Úvod je raketový, hned ve 4.min. trefuje Vránek břevno, aby se vzápětí vytáhnul včasným výběhem z naší branky Salajka. V 7.min. měl velkou šanci Pavliš, gólmana však neobhodil. Hrál se vcelku otevřený fotbal nahoru dolů, nepřesností však bylo dost, zčásti se na nich určitě podpisoval silný vichr, který hatil jakoukoliv snahu o přesnost. Šťastná pro nás byla poslední minuta první půle, kdy se po zahrávaném přímém kopu trefil z voleje Mezera. Víc jsme z podpory větru nevyužili a v druhém poločase nám zkušenější hosté ukázali, jak se hraje s větrem v zádech a čtyřmi góly otočili výsledek a po zásluze si připsali tři body.