U žáků mrzí bodová ztráta SŽA i první prohra MŽA ve dvojutkání s Tišnovem

od Říj.30, 2017, v Mládež, Novinky v oddílu

Tatran Kohoutovice MŽA- AFK Tišnov 1:5 (0:2)STŘELCI: 59. Jindra Jan – 16. Haranz Kryštof, 21. Haranz Kryštof, 42. Nečesal Jan, 46. Sedláček Adam, 50. Haranz Kryštof (pen.)

Tatran Kohoutovice SŽA – AFK Tišnov 1:1 (0:0)STŘELCI: 44. Jedlička Jan – 50. Dvořák Lukáš

Sestava: Křeček, Palán, Lipovský, Šulák, Baláč, Procházka, Kohoutek, Jedlička, Koukal, Svoboda, Lysák, Diváck

Slovo trenéra: Další zápas z řady, kdy jsme byli nuceni od začátku dobývat úpornou obranu soupeře. Na velmi těžkém terénu jsme v první půli nebyli schopni si s defenzívou tišnovských vůbec poradit, naše akce končily většinou 25 metrů od branky, většinou jsme si ztráty zavinili sami nepřesnou přihrávkou. A protože na druhé straně jsme hosty do žádných šancí taky nepouštěli, bezbrankové skóre bylo o přestávce logické a zasloužené.

Ve druhém poločase jsme přece jen hru zpřesnili, začali jsme být více nebezpeční, ale vyložené šance stále nepřicházely. Ve 45. minutě se nám povedla pěkná kombinační akce po levé straně a Jeňa nás krásnou střelou z 20ti metrů přivedl do vedení. Bohužel o pár minut později rozhodčí sežral útočníkovi hostí nafilmovaný pád před vápnem a z přímého kopu soupeř vyrovnal. Měli jsme ještě dvacet minut na rozhodnutí, ale to už se nám nepodařilo, i když jednou zazvonilo břevno tišnovské brány.

Slovo trenéra: První půle byla jen úporný boj v bahně, fotbalovosti málo, žádný z týmů si nezasloužil vstřelit branku. Ta druhá byla z naší strany tradičně lepší, ale na výborně organizovanou defenzívu soupeře jsme vyzráli jen jednou. Bohužel jsme v uvažovaném boji o postup do přeboru zakončili podzim ztrátou na domácím hřišti, jaro začneme s odstupem sedmi bodů na zatím suverénní Žijeme hrou.

Petr Mládek

 

Více zde: http://kohoutovice2003.webnode.cz/news/a28-10-2017-tatran-tisnov-1-1-0-0/

 


Komentáře byly uzavřeny.