Všichni žáci stoprocentní, jen víc takových víkendů!

od Říj.09, 2017, v Mládež, Novinky v oddílu

Rousínov/Slavkov – Tatran Kohoutovice SŽA 0:3 (0:1), STŘELCI: 3. Kohoutek Milan, 51. Procházka Jakub, 57. Dokoupil Tomáš

Rousínov/Slavkov – Tatran Kohoutovice MŽA 1:9 (1:6), STŘELCI: 9. Kreuter Jáchym – 5. Tvrdý Lukáš, 15. Sedlařík Tomáš, 17. Hrdina Filip, 24. Kmec Jaromír, 27. Kmec Jaromír, 28. Kmec Jaromír, 36. Tvrdý Lukáš, 48. Kmec Jaromír, 49. Kmec Jaromír

TATRAN Kohoutovice SŽB – MEDLÁNKY B 2:0 (1:0), STŘELCI: 13. Bauer Tomáš, 59. Diviš Vojtěch

TATRAN Kohoutovice MŽB – Bosonohy 11:2 (6:2), STŘELCI: 8. Kmec Jaromír, 22. Petkovský Alex nathan, 15. Kmec Jaromír, 16. Kmec Jaromír, 25. Kolouch Patrik, 28. Kolouch Patrik, 38. Kolouch Patrik, 43. Petkovský Alex nathan, 48. Kmec Jaromír, 54. Kmec Jaromír, 57. Kmec Jaromír – 6. Holešovský Michal, 19. Sklář Marek

Krátký komentář P. Mládka k utkání SŽA:

Ve Slavíkovicích jsme neodehráli snadný zápas. Domácí sice příliš neoplývali fotbalovým umem, o to víc nás převyšovali vzrůstem a nedostatky nahrazovali bojovností. Celé utkání tak bylo o dobývání soupeřova vápna.

Hned na začátku jsme dali branku, prvních dvacet minut jsme dobře kombinovali, měli jsme i další šance, ale nedařilo se nám vstřelit druhý pojišťovací gól. Závěrečná čtvrthodina první půle se zvrhla v holomajznu z obou stran, přestávka byla vysvobozením. Ve druhém poločase jsme se zase nadechli k náporu, ale dokázali jsme zahazovat i ty nejvyloženější šance. Naštěstí dvacet minut před koncem jsme smůlu protrhli, chvíli nato přidali i třetí gól a zbytek zápasu jsme dohráli v klidu na soupeřově polovině.

Slovo trenéra: Vybojované vítězství, o naší jasné herní převaze nebylo ani chvíli pochyb, ale domácí nedali kůži lacino, a když se nám nedařilo tentokrát střílet branky tak snadno jako v minulých zápasech, museli jsme si celkem hrábnout.